kadr z teledysku do BD Grał

Dwa Sławy podbijają OLiS (21 – 27 stycznia 2022)


04 lutego 2022

Podziel się newsem:

Najnowsze zestawienie OLiS przyniosło zaledwie cztery nowości. Króluje rap, do którego należy 6 pozycji w pierwszej 10. Sprawdź szczegóły.

Dwa Sławy na fali sukcesów

Zestawienie OLiS za ostatni pełny tydzień stycznia przyniosło zaskakująco mało nowości. Pojawiły się zaledwie cztery pozycje, jednak dwie z nich zajęły pierwsze i drugie miejsce zestawienia. Liderami został duet Dwa Sławy ze swoim dziewiątym albumem, zatytułowanym Z Archiwum X2. Raperzy świętowali niedawno piętnastolecie działalności artystycznej, podczas którego odebrali złote płyty za swoje poprzednie wydawnictwa: Pokolenie X2 oraz Coś Przerywa. Relację z tego wydarzenia możecie znaleźć tutaj.

Dwa Sławy – 2/10 feat. Gruby Mielzky (prod. The Returners)

Zaskoczenie na drugim miejscu

Drugie miejsce w najnowszym zestawieniu OLiS zajął dość niespodziewanie KaeN z albumem Jason II: Lunapark. Niespodziewanie, bowiem liczby, jakie generują jego najnowsze single, nie są najwyższe, a z pewnością można powiedzieć, że szczyt jego popularności minął. Jego wydane w 2012 Od kołyski aż po grób i w 2014 Piątek 13-go osiągnęły kolejno statusy złotej i platynowej płyty. Późniejsze pięć wydanych albumów nie przekroczyło pułapu 15 tys. sprzedanych płyt. Może z szóstką, Jason II: Lunapark się uda?

Rap królem zestawienia OLiS

Pozostałe dwie premiery z ostatniego tygodnia to The Gods We Can Touch Aurory, pochodzącej z Norwegii wokalistki popowej (31 pozycja w zestawieniu) oraz reedycja najbardziej znanego albumu zespołu Jamiroquai zatytułowanego Travelling Without Moving (41 miejsce zestawienia). Nie da się więc ukryć, że najnowsze zestawienie OLiS zdominowali polscy raperzy. Oprócz debiutujących na dwóch pierwszych miejscach Dwóch Sławów i KaeNa w pierwszej dziesiątce znaleźli się także Bedoes ze swoją Rewolucją Romantyczną, Mata z Młodym Matczakiem, Stare Miasto z reedycją albumu Minuty, a także ponownie Dwa Sławy ze swoim poprzednim albumem – Pokolenie X2. Poniżej znajdziecie pełne najnowsze zestawienie OLiS.

Pełne zestawienie OLiS 21.01-27.01.2022

Dwa Sławy podbijają OLiS (21.01-21.01.2022)

Najnowsze zestawienie OLiS przyniosło zaledwie cztery nowości. Króluje rap, do którego należy 6 pozycji w pierwszej 10. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Dwa Sławy na fali sukcesów Zestawienie OLiS za […]

BILETY NA KONCERTY DWA SŁAWY!

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →