Igor Herbut jednak przyśpiesza premierę swojego debiutanckiego albumu „Chrust”


03 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sytuacja jest bardzo dynamiczna - to słowa, które w ostatnich tygodniach towarzyszą nam codziennie. Jak widać, faktycznie jest. Igor Herbut, po przełożeniu premiery swojego debiutanckiego albumu Chrust teraz ją przyśpiesza.

Igor Herbut – Chrust, czyli prawdopodobnie najbardziej emocjonalny debiut, jaki usłyszycie

Debiutancka płyta Igora Herbuta to najbardziej szczera i – jak sam twierdzi – „jasna” rzecz, jaką stworzył. Przepełniony emocjami, trwający ponad 74 minuty album opowiada o drodze, którą artysta musiał przejść oraz szczęściu, nadziei i wdzięczności, które dzięki temu ma dziś w sobie.

Przedsmak tego kruchego Chrustu, który rozpala najcieplejsze uczucia, mogliście już usłyszeć w utworach Jasny i Ro, będących singlami zapowiadającymi debiutancki album Igora Herbuta.

Chrust – kiedy premiera debiutanckiego albumu Igora Herbuta?

Pierwotnie cały materiał miał się ukazać 27 marca. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na świecie, która spowolniła, a nawet w pewnych aspektach całkowicie zamroziła rynek muzyczny, premiera albumu, którego promocja w obecnych warunkach byłaby znacznie utrudniona została przesunięta aż na 8 maja.

Igor Herbut postanowił zaryzykować i jednak przyśpieszyć premierę Chrustu. Jak sam twierdzi – nie chce już dłużej czekać z tym, aby podzielić się ze swoimi fanami tak ważną dla niego płytą.

Spytałem moją wytwórnię, jaka jest najwcześniejsza możliwa data premiery. Kilka telefonów. 17 kwietnia. Dobrze, 17 kwietnia więc. Czy jesteś pewien Igor? Nie jestem pewien. Ale skoro śpiewam, w utworze, Wdzięczność, ,,to wątpliwości niszczą więcej naszych marzeń niż małe wielkie katastrofy”, to w porządku. Zróbmy to. 17 kwietnia, gdy będzie wielkanocnie, gdy natura zacznie budzić się do życia, a my będziemy potrzebować jeszcze więcej sił niż teraz. Ale mamy je. Mamy je w sobie. Odnajdziemy je.


Igor Herbut – Chrust – zamów album już teraz!

Album Chrust możecie już dziś zamawiać w preorderze, który będzie zawierał autograf Igora. Przygotujcie się na wyjątkowo emocjonalną przeprawę muzyczną! :)

Igor Herbut album Chrust

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Igor Herbut na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.