kadr z teledysku „Europathic"

Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze


22 września 2022

Podziel się newsem:

Europejska scena horrorcore’owa stworzyła wspólny utwór. Wśród zaproszonych do projektu znalazł się Słoń jako jedyny polski raper.

Słoń gościem w międzynarodowym projekcie

Na początku tygodnia ukazał się singiel Europathic czeskiego duetu Sodoma Gomora. Wspomniany utwór to cypher łączący horrorcore’owców z różnych krajów Europy, w tym Niemiec, Serbii, Holandii czy Słowacji. Oprócz gospodarzy w Europathic wystąpili: Dope D.O.D., Astral One, Byzo, G-ko oraz Słoń. Za produkcję bitu odpowiadają Veilbreak i Malcuth. Drugi z wymienionych wykonał także mix utworu, a masteringu podjął się GAEX.

Zobacz: Słoń: „Kiedy wszedłem w gamedev, moje podejście do gier diametralnie się zmieniło” [W co ty grasz? #2]

Piosence towarzyszy teledysk, który również powstał dzięki osobom z różnych państw. W zarejestrowanie ujęć byli zaangażowani Szerszeń, Steve B., Hector Garcia Martin i Lubomír Krupka.

Sodoma Gomora feat. Słoń, G-ko, Dope D.O.D., Byzo, Astral One – Europathic

Singiel Europathic promuje krążek Resuerekce, który dziś trafił na rynek. Godzinne wydawnictwo składa się z czternastu piosenek i jednego dodatkowego utworu. Autorzy opisują materiał jako „wypełniony czystym horrorcorem, emocjami, czarnym humorem i mrożącymi krew w żyłach historiami”.

Sodoma Gomora – Resuerekce – odsłuch albumu

Słoń i Dope D.O.D. już ze sobą współpracowali

Holenderska grupa właściwie od początku swojej działalności była mocno powiązana z Polską. Raperzy wielokrotnie podkreślali sympatię do kraju nad Wisłą oraz tutejszego fanbase’u. W 2020 powiązania z polską sceną się wzmocniły. Wówczas na rynku ukazała się EP-ka we współpracy ze Słoniem. Sick6six to półgodzinny projekt, w którego skład wchodzi osiem piosenek.

Na krążku, oprócz gospodarzy, mogliśmy usłyszeć również gościnne występy. Na Sick6six wystąpili także Wombat, Profesor Smok, Simon Roofless oraz DJ Soina. Jednym z singli promujących materiał był Xmas 2019. Teledysk do wspomnianego utworu obejrzano ponad cztery miliony razy.

Słoń x Dope D.O.D. – Sick6six – odsłuch albumu

Europejska scena horrorcore’owa stworzyła wspólny utwór. Wśród zaproszonych do projektu znalazł się Słoń jako jedyny polski raper. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Słoń gościem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →