fot. Pinkvilla

Henry Cavill i Elizabeth Olsen dołączą do obsady “Rodu smoka”?


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Henry Cavill i Elizabeth Olsen według krążących po Internecie plotek prowadzą właśnie rozmowy nad dołączeniem do serialu Ród smoka.

Ród smoka nie da o sobie zapomnieć

Ród smoka okazał się być zdecydowanie większym fenomenem, aniżeli zakładano to na początku. Nic więc dziwnego, że serial już teraz otrzymał zamówienie na drugi sezon, w którym prawdopodobnie razem z nową historią rodu Targaryenów zobaczymy również masę nowych postaci.

Przeczytaj także: John Krasinski, Henry Cavill i inni. Marvel Studios powiększa szeregi o kolejne gwiazdy

Ród Smoka
Ród smoka / fot. HBO

Nowi bohaterowie oznaczają również zupełnie nową obsadę. Według Daniela Richtmana (naczelnego dziennikarza od plotek i przecieków) w kolejnej odsłonie Rodu smoka na naszych ekranach mogą zagościć Henry Cavill, a także Elizabeth Olsen.

O ile pojawienie się w serialu Cavilla jest dość świeżą sprawą, tak plotka o możliwości dołączenia do obsady przez grającą postać Wandy Maximoff w uniwersum MCU Elizabeth Olsen jest już bardzo gorącym i chętnie podejmowanym tematem na wielu grupach fanowskich. Według najgłośniejszych teorii słynna Avengerka mogłaby wcielić się w postać Johanny Lannister, która jest jedną z najbarwniejszych postaci w książkach, lub Alys Rivers. Wówczas Olsen po raz kolejny wcieliłaby się w – UWAGA SPOJLER – postać wiedźmy.

elizabeth olsen scarlet witch doktor strange w multiwersum oblędu
Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu / fot. Marvel Studios 2022

Produkcja Ród smoka jest ekranizacją książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która przedstawia losy Targaryenów od czasów, kiedy Aegon Targaryen podbił Westeros. Historia opowiadana w serialu rozgrywa się dwieście lat przed wydarzeniami z Gry o tron i pokazuje nam początek końca rodu Targaryenów, rozłam oraz wojnę domową zwaną Tańcem ze smokami. W serialu występują Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, a także Eve Best.

Odcinki pojawiają się na platformie HBO w każdy poniedziałek.

Henry Cavill i Elizabeth Olsen według krążących po Internecie plotek prowadzą właśnie rozmowy nad dołączeniem do serialu Ród smoka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ród smoka nie da o […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →