fot. materiały prasowe

Harry Styles i Florence Pugh połączyli siły w piosence „With You All the Time”


23 września 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles i Florence Pugh połączyli siły nie tylko na polu filmowym. Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów – With You All the Time.

Don’t Worry Darling zadebiutowało

Film Don’t Worry Darling wleciał dziś, 23 września, do polskich kin, co na pewno ucieszy fanów konceptu stworzonego przez Careya Van Dyke’a, Shane’a Van Dyke’a oraz Katie Silberman (a także fanów i fanki Harry’ego Stylesa). Pomimo tego, że sama produkcja na długo przed oficjalną premierą doczekała się bardzo wielu negatywnych recenzji i komentarzy, a także obrosła legendami dotyczącymi rzekomych sytuacji, które działy się na jej „zapleczu”, to i tak przyjęto ją w naprawdę ciepły sposób. Czy producentom uda jej osiągnąć zamierzone plany, a także zebrać przed kinowymi ekranami pokaźną liczbę osób? Tego dowiemy się już niedługo, ale już teraz możemy zapoznać się z częścią filmowego soundtracku, w którym główne skrzypce zagrali wspomniany Harry Styles, a także Florence Pugh, wcielający się w Jacka i Alice – głównych bohaterów filmu.

Przeczytaj także: Don’t Worry Darling – owacje na stojąco, kuriozalna konferencja i negatywne oceny krytyków

harry styles florence pugh don't worry darling
fot. kadr z filmu Don’t Worry Darling

Sam utwór został skomponowany przez Harry’ego Stylesa, który na cały proces poświęcił zaledwie… pięć minut.

W trakcie przygotowań do filmu Harry zadzwonił do mnie i powiedział: „Jaka musi być piosenka, która będzie brzmiała wyzwalająco”? Odpowiedziałam wtedy, że nie wiem. On powiedział: „Pomyślę o tym”.
Pięć minut później wysłał mi demo. Zadzwonił do mnie i zapytał: „Czy to właśnie tak brzmi?” Odparłam na to, że tak, a sam proces zajął mu nie więcej niż pięć minut, to było szalone

– powiedziała reżyserka produkcji Olivia Wilde.

Zobacz również: Dlaczego Harry Styles nie dostał roli w filmie Elvis?

W rozmowie przeprowadzonej na łamach Variety Harry Styles opowiedział również o procesie powstawania filmowej propozycji.

Chciałem czegoś, co mogłoby być zarówno słodkie, jak i przerażające, całkowicie zależne od kontekstu. Ta piosenka w odniesieniu do różnych momentów filmu przybiera zupełnie odmienne oblicza

– dodał muzyk.

W utworze możemy również usłyszeć Florence Pugh, której cichy i spokojny wokal mogą przeszywać na wskroś. To klimat żywcem wyjęty z najstraszniejszych produkcji. Co więcej, jest to również pierwszy duet Stylesa od czasów rozpoczęcia jego solowej kariery. Piosenki możecie posłuchać już teraz poniżej.

Don’t Worry Darling | With You All the Time – Alice and Jack, posłuchaj!

Harry Styles i Florence Pugh połączyli siły nie tylko na polu filmowym. Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów – With You All the Time. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →