via Getty Images

Foo Fighters zagrają dwa koncerty ku pamięci Taylora Hawkinsa


09 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Zespół Foo Fighters zorganizuje dwa koncerty mające uczcić zmarłego perkusistę Taylora Hawkinsa. Kiedy i gdzie się odbędą?

Foo Fighters dla Taylora

Zespół Foo Fighters złoży hołd zmarłemu w marcu perkusiście Taylorowi Hawkinsowi. Dave Grohl i spółka zorganizują dwa koncerty, na których wystąpią idole i przyjaciele muzyka. Wraz z zapowiedzią wydarzeń, oświadczenie wydała Alison Hawkins, żona Taylora:

Składam najszczersze wyrazy podziękowań i podziwu dla wszystkich fanów Foo Fighters i Taylora na całym świecie, którzy okazali tak wielką miłość mojemu ukochanemu mężowi. Wasza dobroć była nieocenionym wsparciem dla mnie i mojej rodziny podczas tego ciężkiego czasu.

Jako żona Taylora oraz w imieniu jego dzieci chcę, żebyście wiedzieli, jak wiele dla niego znaczyliście i ile siebie dawał na każdym koncercie, aby „wyrwało Was z butów”. Taylor miał zaszczyt być członkiem Foo Fighters i każda minuta w trakcie ostatnich 25 lat była dla niego skarbem. Każdego członka zespołu uważamy za część naszej rodziny.

Ujmujący duch Taylora i jego głęboka miłość do muzyki zostanie z nami na zawsze dzięki katalogowi muzyki, którą stworzył i współtworzył w trakcie współpracy z innymi artystami.

Teraz to od nas zależy, w jaki sposób oddamy mu hołd.

Ponownie dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i wsparcie. Taylor kochał Was wszystkich i my również Was kochamy.

Z wyrazami wdzięczności,

Alison Hawkins

Foo Fighters zorganizują koncerty za trzy miesiące. 3 września zagrają w Londynie na stadionie Wembley, a 27 września wystąpią w KIA Forum w Los Angeles. Na razie nie wiadomo jeszcze, kto zagra z zespołem.

foo fighters taylor hawkins
via social media zespołu

Niespodziewane odejście Hawkinsa

Taylor Hawkins odszedł niespodziewanie 25 marca 2022 roku, kiedy razem z zespołem koncertował po Ameryce Południowej. Artysta bębnił w kapeli Dave’a Grohla od 1997 roku. Nagrał z grupą osiem studyjnych płyt. Ostatnia z nich, Medicine At Midnight, ukazała się w ubiegłym roku. Muzyk udzielał się w Foo Fighters również wokalnie. Zanim dołączył do zespołu, był koncertowym perkusistą Sass Jordan i Alanis Morissette. W 2004 roku założył zespół Taylor Hawkins and the Coattail Riders, z którym nagrał trzy albumy. W 2016 roku wydał solową EP-kę.

Foo Fighters – Best Of You

Zespół Foo Fighters zorganizuje dwa koncerty mające uczcić zmarłego perkusistę Taylora Hawkinsa. Kiedy i gdzie się odbędą? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Foo Fighters dla Taylora Zespół Foo Fighters złoży hołd zmarłemu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →