źródło: Wikimedia

Foo Fighters kolejnym headlinerem Open’era 2024!


17 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Dowodzony przez Dave’a Grohla zespół zagra swoje największe hity w Gdyni 3 lipca 2024 r. Foo Fighters wystąpia na Orange Main Stage.

Najpierw Dua Lipa…

Kilka dni temu Open’er Festival ruszył z nowymi ogłoszeniami. Zaczęli z wysokiego C, informując, że pierwszą headlinerką przyszłorocznej edycji jest nie kto inny, jak Dua Lipa. Brytyjsko-albańska artystka w 2022 r. z powodu załamania pogody nie dojechała na imprezę, rozczarowując wielu fanów. Na szczęście, tak jak wcześniej obiecała, wróciła do Gdyni. Ten fakt cieszy szczególnie dlatego, że wokalistka ma nowy ciekawy materiał, właśnie opublikowała singiel i szykuje się nowa płyta.

… teraz Foo Fighters

Teraz do Dua Lipy dołącza kolejna wyrazista gwiazda – legendarni Foo Fighters. Zespół, dowodzony przez Dave’a Grohla, jest na topie od prawie trzech dekad, nieustannie dostarczając mocne albumy i gitarowe przeboje. Ostatnie kilkanaście miesięcy nie było łatwych dla amerykańskiego zespołu. W marcu 2022 r. niespodziewanie, podczas trasy koncertowej, zmarł Taylor Hawkins, wieloletni perkusista Foo Fighters. Pomimo niespodziewanego odejścia muzyka, zespół postanowił kontynuować działalność. Wciąż koncertują, a niedawno wydali nową płytę.

Hity i przeboje z nowej płyty

Czego można spodziewać się po koncercie Foo Fighters, który odbędzie się 3 lipca 2024 r. na open’erowej głównej scenie? Oddajmy głos organizatorom festiwalu: „Spodziewajcie się maratonu wyśpiewanych wspólnie klasyków Foo Fighters, w tym utworów z wydanego w czerwcu jedenastego albumu. Płyta But Here We Are spotkała się z powszechnym uznaniem i jest celebracją uzdrawiającej mocy muzyki, przyjaźni i rodziny – to dźwięk braci znajdujących schronienie w muzyce, która po raz pierwszy zjednoczyła ich 28 lat temu. Był to proces zarówno terapeutyczny, jak i dotyczący kontynuacji życia”.

Open’er Festiwal 2024 odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 w Gdyni. Wkrótce dostaniemy na pewno kolejne mocne ogłoszenia.

Dowodzony przez Dave’a Grohla zespół zagra swoje największe hity w Gdyni 3 lipca 2024 r. Foo Fighters wystąpia na Orange Main Stage. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Najpierw Dua Lipa… […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →