fot. opener

Dua Lipa na Open’erze 2024. Tym razem musi dojechać!


14 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Open’er Festival 2024 ogłosił właśnie swoją pierwszą headlinerkę. Dua Lipa zagra 4 lipca 2024 r. na Orange Main Stage.

„Dua Lipy nie ma, ale Taco jest tu z tobą”

Ten dzień już na zawsze zapisał się w historii gdyńskiego festiwalu: 2 lipca 2022 r. wielka gwiazda imprezy nie dała rady dotrzeć na Lotnisko Babie Doły. Zamknięcie Open’era bez udziału brytyjsko-albańskiej wokalistki był dla wielu fanów wielkim rozczarowaniem. Na szczęście – co relacjonowaliśmy dzień później – sytuację na swój sposób uratował Taco Hemingway. Jego Wiatr na bicie Levitating, wielkiego przeboju Dua Lipy, godnie zamknął imprezę. Na szczęście jednak będziemy mieli szansę usłyszeć tę piosenkę w Gdyni w oryginalnym wydaniu, ponieważ Dua Lipa przyjeżdża na kolejną edycję Open’era!

Obiecała i wróciła

Artystka, która w 2022 r. roku nie wystąpiła na Open’erze z powodu załamania pogody, niedługo potem obiecała fanom, że wróci do naszego kraju. Zrobiła to najszybciej jak to było możliwe – pojawi się 4 lipca w Gdyni na Orange Main Stage. Tym samym jest pierwszą headlinerką przyszłorocznej edycji imprezy.

Dua Lipa i jej Houdini

Dua Lipa to jedna z najważniejszych artystek na świecie. Wydała do tej pory dwa albumy – debiut z 2017 r. oraz Future Nostalgia (2020), z których pochodziły hity New Rules, Start Now, Physical czy Levitating. Na koncie ma 30 miliardów streamów i 3 nagrody Grammy. Może dostać kolejne, pn. za piosenkę do filmu Barbie, za którą nominowana jest w tym roku. Kilka dni temu natomiast ukazał się jej nowy, bardzo ciekawy singiel Houdini, który zapowiada kolejną płytę. Na Open’erze 2024 z pewnością więc usłyszymy masę nowego materiału!

Open’er Festival 2024 ogłosił właśnie swoją pierwszą headlinerkę. Dua Lipa zagra 4 lipca 2024 r. na Orange Main Stage. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Dua Lipy nie ma, ale Taco […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →