Film dokumentalny o zespole Kult trafił do sieci

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

22 maja do sieci trafił dokument Kult. Film o grupie z Kazikiem Staszewskim na czele . Można go obejrzeć na platformie Sieci Kin Studyjnych mojeekino.pl. Sprawdźcie szczegóły.

Kult. Film – dokument dostępny w sieci

Film dokumentalny o zespole Kult wyreżyserowała Olga Bieniek (odpowiedzialna także za takie produkcje jak Kamerdyner, Układ Zamknięty czy Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł).W filmie przedstawione są historie z życia formacji oraz samego Kazika. Zdjęcia do niego realizowane były w latach 2013-2019, kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym. Materiał uzupełniono o archiwalne, niepublikowane wcześniej, materiały należące do członków zespołu.

Dokument zadebiutował w październiku 2019 roku na 35. Warszawskim Festiwalu Filmowym, a na ekrany kin w całej Polsce trafił 22 listopada.

Od 22 maja można go obejrzeć w sieci, na platformie Sieci Kin Studyjnych mojeekino.pl.

mojeekino.pl – wspólna inicjatywa kin studyjnych z całej Polski

Wirtualne kino mojeekino.pl to największa w Polsce platforma zrzeszająca kilkadziesiąt kin studyjnych z całego kraju. Można na nią wejść z poziomu strony mojeekino.pl lub za pośrednictwem strony ulubionego kina, które wzięło udział w tej inicjatywie. Każda placówka przygotowuje swój indywidualny program. Podobnie, jak w kinie tradycyjnym, repertuar będzie cyklicznie zmieniany oraz wzbogacany o wydarzenia dodatkowe, takie jak np. spotkania z twórcami, warsztaty czy nawet festiwale filmowe.

Listę filmów dostępnych na platformie znajdziecie pod tym linkiem.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.