materiały prasowe

Fantastyczne zwierzęta 3” pojawią się w kinach w przyszłym roku. Podano oficjalny tytuł


23 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Studio Warner Bros zdradza nowe szczegóły dotyczące marki Fantastyczne zwierzęta. Producenci ujawnili tytuł oraz datę premiery, a ta już w przyszłym roku.

Fantastyczne zwierzęta 3 szybciej, niż sądzono

Pierwotnie zakładano, że trzecia część cyklu Fantastyczne zwierzęta pojawi się w kinach 15 lipca przyszłego roku. Studio Warner Bros zaskoczyło fanów serii, podając informację o premierze zaplanowanej na 15 kwietnia. Producenci nie podali przyczyny przyspieszenia wypuszczenia filmu do kin, jednak fani serii nie kryją zadowolenia. W nadchodzącej produkcji ponownie zobaczymy na ekranie Eddiego Redmayne’a w roli Newta Skamandera, a także Katherine Waterston jako Porpentinę Goldstein. Na ekranie zobaczymy również Dana Foglera, Jude’a Law oraz Ezrę Millera. W obsadzie pojawi się jednak jedna poważna zamiana. Rolę Gellerta Grindelwalda, zamiast Johnny’ego Deppa, odegra Mads Mikkelsen. Aktor znany chociażby z filmu James Bond: Casino Royale, serialu Hannibal lub gry Hideo KojimyDeath Stranding.

Zobacz: Czy franczyzę Harry’ego Pottera można jeszcze uratować?

Mads Mikkelsen, fot. PAP

Fantastyczne zwierzęta 3 – znamy oficjalny tytuł

Do tej pory marka Fantastyczne zwierzęta, oprócz książki J.K. Rowling, składały się z dwóch filmów. Pierwszy z nich pojawił się w 2016 i nosił tytuł Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Kolejna odsłona cyklu pojawiła się w 2018 roku z podtytułem Zbrodnie Grindelwalda, który w uniwersum Harry’ego Pottera uznawany jest za drugiego najpotężniejszego czarnoksiężnika wszechczasów zaraz za Lordem Voldemortem. W związku z pojawieniem się postaci Grindelwalda, oczywistym było włączenie do historii Albusa Dumbledore’a, który w młodym wieku przyjaźnił się z jednym z posiadaczy Czarnej Różdżki. Według oficjalnego kanonu, Dumbledore był również czarodziejem, który ostatecznie pokonał Grindelwalda.

Zobacz: Wiedźmin wraca do Łodzi

Twórcy serii Fantastyczne zwierzęta postanowili przyjrzeć się historii Dumbledore’a. Podobnie jak Rita Skeeter mają zamiar przyjrzeć się sekretom wielkiego czarodzieja. Trzecia część serii będzie nosiła tytuł Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a. Chociaż szczegóły fabuły nie zostały ujawnione, podtytuł jasno sugeruje, że bardzo ważną rolę w filmie odegra dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Zobacz: Harry Potter – powstał fantastyczny sklep dla prawdziwych maniaków

Studio Warner Bros zdradza nowe szczegóły dotyczące marki Fantastyczne zwierzęta. Producenci ujawnili tytuł oraz datę premiery, a ta już w przyszłym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Fantastyczne zwierzęta […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →