Harry Potter, Joker i Wonder Woman w maseczkach w kampanii społecznej WarnerMedia

Podziel się newsem:

WarnerMedia i amerykańska agencja Centers for Disease Control and Prevention stworzyli spot, w którym postaci z popularnych filmów noszą maseczki. Kampania ma na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Harry Potter, Joker i hobbici noszą maseczki

Mask Up America krótki spot przygotowany przez amerykańską agencję Centers for Disease Control and Prevention przynależąca do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej i koncern WarnerMedia. Kampania społeczna zawiera kadry z popularnych filmów. Pojawiają się w niej m.in. Harry Potter, Joker, Austin Powers, hobbici, Wonder Woman czy bohaterowie Casablanki, Matrixa czy Mad Maxa. Bohaterów z różnych filmowych światów łączy jedno – noszenie maseczek.

Noszenie maseczek jest skutecznym sposobem na ochronę siebie i bliskich przed COVID-19. Mamy nadzieję, że nasi fani, widząc zamaskowanych ulubionych bohaterów, pójdą w ich ślady. Noszenie maski to prosty krok, który wszyscy możemy podjąć, aby pokazać się i wesprzeć nasze społeczności w tym trudnym czasie

mówi w rozmowie z Deadline Dennis Williams, specjalista ds. społecznej odpowiedzialności biznesu WarnerMedia

Mask Up America

Mimo, że COVID-19 w dalszym ciągu się rozprzestrzenia, liczba Amerykanów noszących maskę poza swoim domem w sposób ciągły, w ostatnich miesiącach spadła do około trzech czwartych (według badania Axios-Ipsos). Stworzona kampania będzie emitowana w mediach na terenie Stanów Zjednoczonych, by przypomnieć, że ​​noszenie maseczki może pomóc powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

WarnerMedia i amerykańska agencja Centers for Disease Control and Prevention stworzyli spot, w którym postaci z popularnych filmów noszą maseczki. Kampania ma na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19. Harry Potter, Joker i hobbici noszą maseczki Mask Up America krótki spot przygotowany przez amerykańską agencję Centers for Disease Control and Prevention przynależąca do Departamentu Zdrowia i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.