„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledobe'a", kadr z filmu

Wiemy, kiedy film „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” trafi na streamingi

Podziel się newsem:

Jeśli nie zdążyliście wybrać się do kina, nic straconego. Film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a już za chwilę trafi na HBO Max.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a już za chwilę na HBO Max

Na HBO Max dostępne są wszystkie filmy z magicznego świata: seria filmów Harry Potter, seria filmów Fantastyczne zwierzęta i programy specjalne Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu oraz Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu. Już niebawem bibliotekę serwisu zasili także najnowsza produkcja z uniwersum. Film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a będzie dostępny już od 30 maja.

Sprawdź także: Harry Potter dostanie to, na co zasługuje. Po Fantastycznych Zwierzętach będą inne filmy

W filmie wyreżyserowanym przez Davida Yatesa, na podstawie scenariusza J.K. Rowling i Steve’a Klovesa występują: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol, William Nadylam, Callum Turner, Jessica Williams, Victoria Yeates, Poppy Corby-Tuech, Fiona Glascott, Katherine Waterston, Maria Fernanda Cândido, Richard Coyle, Oliver Masucci, Valerie Pachner oraz Mads Mikkelsen.

fantastyczne zwierzęta: tajemnice dumbledore'a recenzja
kadr z filmu Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

– czytamy w opisie filmu

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A – Oficjalny zwiastun

Jeśli nie zdążyliście wybrać się do kina, nic straconego. Film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a już za chwilę trafi na HBO Max. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →