Kadr z teledysku

Ero zareagował na nominację Peji – rozkręca się ważny rapowy challenge


05 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Ero pokazał, że ma wielkie serce. Podjął wyzwanie polegające na nagraniu kilku linijek i wsparciu zbiórki na ciężko chorą dziewczynkę.

Niepierwsza taka pomoc

Nim powiemy o tym, co zrobił Ero, powinniśmy napisać więcej niż kilka słów o zaangażowaniu, którym kolejny raz wykazał się Peja. Jak pewnie wszyscy pamiętają, ponad półtora roku temu włączył się w drugą edycję akcji Hot16Challenge2 – jego występ osiągnął już ponad cztery miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Ale to przecież nie wszystko.

W te wakacje poznański weteran wziął również udział w challenge’u #8dlaKubusia, zapoczątkowanym przez sanockiego rapera Harpi M.U.R. Jego rymy upamiętniające chłopca znajdziecie w tym miejscu. Pod koniec listopada legenda polskiego rapu postanowiła stworzyć własne wyzwanie mające na celu zebranie pieniędzy na leczenie trzyletniej Marianny cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Wtedy też nominował m.in. Ero, a ten nie pozostał na to obojętny.

Peja – nowy challenge

Ero z poważną ósemką

Robimy łańcuszek, z którego musi być gruby kajdan – napisał przy okazji wrzutki reprezentant JWP, po czym zarapował chociażby o tym, że leki są drogie jak lot na Marsa. Po swoim stylowym, charytatywnym wjeździe zauważył, że chętnie nominowałby wszystkich, którzy chcą pomóc dziewczynce. Zgodnie z zasadami nominował Memfiza, Rubina i M Dizzy.

Reakcje na osiem barsów Ero są jednoznacznie pozytywne. Liczba reakcji pod wideo przekroczyła już cztery i pół tysiąca, zaś liczba komentarzy dobija do 200. Jakby tego było mało, licznik wyświetleń wskazuje ponad 132 tysiące. Nie tylko to zresztą sugeruje, że oddźwięk związany z ważną akcją jest niezwykle okazały. Liczba wpłat stale rośnie.

Ero – występ w nowym challenge’u

Wszystkie wersy na podkład

W pierwszej kolejności zaproszenia dostali wspomniany Ero, VNM, Kubańczyk, Zbuku i Intruz. Dwaj ostatni szybko puścili w eter swoje słowa. W jakim stylu to zrobili – to możecie sprawdzić klikając w ten oraz ten link.

Kochani! Sytuacja jest dramatyczna. Rodzice Marianki zbierają od roku na terapię genową potrzebną do walki z SMA. Z 9 mln potrzebnej kwoty uzbierali w rok 400 koła co nie stanowi jak wiemy zawrotnej sumy w tym konkretnym przypadku. Proszę Was o pomoc dla małej. Jeśli możecie cokolwiek wpłacić lub zaoferować od siebie zyskacie również i moją wdzięczność. Od siebie oprócz przelewu dorzucam ósemkę i wciągam inne osoby do akcji.

– napisał na początku Peja, a nam nie pozostaje nic innego jak tylko odesłać was do zbiórki.

Ero pokazał, że ma wielkie serce. Podjął wyzwanie polegające na nagraniu kilku linijek i wsparciu zbiórki na ciężko chorą dziewczynkę. Niepierwsza taka pomoc Nim powiemy o tym, co zrobił Ero, powinniśmy napisać więcej niż kilka słów o zaangażowaniu, którym kolejny raz wykazał się Peja. Jak pewnie wszyscy pamiętają, ponad półtora roku temu włączył się w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →