kadr z „#hot16challenge2”

EMAS z pierwszym singlem promującym album w Koka Beats


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

EMAS rozpoczął promocję swojej kolejnej płyty. Raper postawił na nietypowy lovesong o nazwie Porcelana. Krążek ukaże się nakładem Koka Beats.

EMAS z nowym utworem

W sieci ukazał się pierwszy utwór promujący najnowsze, trzecie już wydawnictwo EMASa. Przy Porcelanie, oprócz gospodarza, pracował także Suwal. Mix i mastering wykonał Enzu. Piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Michał Kuśmierz, natomiast zmontował Maciej Oślak. Nadchodzący projekt rapera ukaże się nakładem Koka Beats.

EMAS – Porcelana

Zobacz: EMAS został nowym zawodnikiem Koka Beats

O podpisaniu kontraktu z wytwórnią Pezeta przez EMASa poinformowano w zeszłym tygodniu. Raper już wcześniej pojawiał się na kanale Koki, natomiast jego poprzedni album, Zapomniałem Podlać Kwiaty, również wydano przy wsparciu Pawła z Ursynowa.

Mój nowy album muzycznie jest mocno zróżnicowany, […] ale na płycie będzie można znaleźć też utwory, które są zachowane w typowo trueschoolowym klimacie. Jest trochę house’u, klubowych rzeczy i trochę eksperymentów – m.in. „punkowy” kawałek z legendami warszawskiej sceny alternatywnej. Większa część albumu ma charakter dokumentalny – historie przedstawione w singlu miały odzwierciedlenie w realnym życiu. Za muzykę w pierwszym singlu odpowiada Suwal – producent znany m.in. ze współpracy z kolektywem Flirtini, który współpracował również z szerokim gronem artystów ze świata r&b i hip-hopu

– mówi o krążku sam zainteresowany.

Obecna dyskografia EMASa zamyka się w dwóch krążkach. Jego debiut fonograficzny, Pięć minut sławy, ukazał się w 2016 roku nakładem QueQuality. Na dziesięcioutworowym projekcie oprócz gospodarza wystąpili jeszcze Zkibwoy i W.E.N.A. W przeciwieństwie do pierwszego materiału, na Zapomniałem Podlać Kwiaty znalazło się więcej gościnek. Wtedy obok zawodnika Koki wystąpili m.in. Jan-rapowanie, Michał Szaczygieł, Małolat, HAŁASTRA i Pezet.

EMAS – Zapomniałem Podlać Kwiaty – odsłuch albumu

EMAS rozpoczął promocję swojej kolejnej płyty. Raper postawił na nietypowy lovesong o nazwie Porcelana. Krążek ukaże się nakładem Koka Beats. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →