fot. materiały prasowe

EMAS zaprosił do współpracy legendę polskiej muzyki alternatywnej


05 października 2022

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował kolejny singiel promujący album TUTTO PASSA. EMAS zaprezentował słuchaczom utwór Niedostępny Abonent, w którym gościnnie wystąpił Lesław z zespołu Komety.

EMAS łączy siły z Lesławem

Promocja nadchodzącego projektu EMAS-a nabiera tempa. Dziś ukazał się utwór Niedostępny Abonent na bicie Suwala, w którym obok gospodarza wystąpił Lesław. Mix i mastering wykonał Enzu. Zawodnik Koka Beats przyznaje, że stworzenie utworu z członkiem żoliborskich Komet było jego małym marzeniem. Raper opowiedział również, jak doszło do tej współpracy.

Zobacz: EMAS z pierwszym singlem promującym album w Koka Beats

Fanem Partii, a później Komet, byłem już dawno, zanim pomyślałem o nagraniu wspólnego numeru, czyli za czasów świetności mojego imprezowania i wpadania w kłopoty. Zawsze lubiłem zespoły, które są bezkompromisowe i u których można poczuć opowiadane historie na skórze. Historia nagrania była dosyć prosta – pojechałem do studia trochę sobie „pokrzyczeć”, ale raczej z przekonaniem, że zostawię ten numer w szufladzie.

Następnego dnia obudziłem się w nocy, postanowiłem napisać do managera zespołu, później odbyliśmy rozmowę telefoniczną, po czym spotkaliśmy się. Okazało się, że Lesław, który śpiewa w refrenie, z rapowych rzeczy zna jedynie Grandmaster Flasha, co jeszcze bardziej mi się spodobało i następne nasze spotkanie odbyło się w studio. Napisaliśmy refren, nagraliśmy prevke i dograliśmy gitarę. Zgodziliśmy się, że wyszło nam z tego trochę takie polskie The Cure, co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że poszliśmy właściwą drogą

– wspomina EMAS (pisownia oryginalna).

EMAS feat. Lesław – Niedostępny Abonent

Album w drodze

Według obecnych ustaleń TUTTO PASSA trafi na rynek 28 października. Album dostępny jest w przedsprzedaży. Wariant deluxe oferuje, oprócz albumu, kawę wyprodukowaną we współpracy z palarnią Caffe Grano oraz dedykowaną filiżankę. Na albumie znajdzie się dziesięć piosenek, a za brzmienie odpowiadają m.in. Quiz, miroff oraz Suwal. Cuty na krążku wykonał DJ Kebs.

EMAS – TUTTO PASSA – tracklista albumu:

  1. TUTTO PASSA prod. Suwal
  2. Porcelana prod. Suwal
  3. 100K prod. miroff, cuty: DJ Kebs
  4. Maryjka prod. Zxbrv/Suwal, cuty: DJ Kebs
  5. D.T.C.N.W. prod. Suwal
  6. Warsaw Calling prod. Da Vosk Docta
  7. Niedostępny Abonent feat. Lesław prod. Suwal
  8. Vaporizer feat. TBA prod. Quiz, cuty: DJ Kebs
  9. Gniazdo feat. TBA prod. miroff
  10. Mainstreet feat. TBA prod. Voskovy/Suwal
emas tutto passa
okładka albumu TUTTO PASSA, Koka Beats 2022

W sieci zadebiutował kolejny singiel promujący album TUTTO PASSA. EMAS zaprezentował słuchaczom utwór Niedostępny Abonent, w którym gościnnie wystąpił Lesław z zespołu Komety. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →