fot. James Duncan Davidson / Creative Commons

Elon Musk jednak wykupi Twittera. Aplikacja wszystkie inne serwisy?


05 października 2022

Podziel się newsem:

Pomimo zawirowań wygląda na to, że Elon Musk jednak kupi Twittera. Jak chciałby odmienić ten portal społecznościowy? Miliarder podzielił się właśnie pewną wizją.

Twitter jednak zmieni właściciela

Gdy w kwietniu tego roku Elon Musk ogłosił, że kupuje Twittera za kwotę 44 miliardów (!) dolarów, internet zapłonął. Rozpoczęły się liczne dywagacje dotyczące tego, jak będzie wyglądać odmieniony, niezwykle popularny portal społecznościowy. Cała sprawa jednak przycichła, a ekscentryczny multimiliarder, który jeszcze niedawno twierdził, że „tylko on może odblokować niezwykły potencjał platformy”, zaczął się wycofywać z całej transakcji. Jak się jednak okazuje, dokumenty, które najwyraźniej podpisał, nie pozwalają mu już na krok w tył. Wydaje się jednak, że Elon po raz kolejny jest zadowolony ze swojego zakupu. Stwierdził, że jest to „akcelerator do stworzenia aplikacji od wszystkiego” o nazwie X.

Tweet Elona Muska o planie odmiany portalu

Aplikacja od wszystkiego

Ciężko powiedzieć, co dokładnie właściciel Tesli ma na myśli. Patrząc na to, jak często zmienia zdanie, być może on sam nawet tego nie wie. „Aplikacja do wszystkiego” (oryg. Everything App) brzmi jak chęć całkowitego wyparcia innych portali społecznościowych, choć można to stwierdzenie rozumieć znacznie, znacznie szerzej. Pewne jednak jest, że przy swoich środkach finansowych (majątek Elona Muska jest szacowany na ponad 380 miliardów dolarów), nabywca Twittera może sobie pozwolić w zasadzie na wszystko. Czy dzięki swoim zasobom będzie w stanie zrealizować swoje plany? I czy rzeczywiście istnieje jakiś konkretny plan? Należy uważnie śledzić profil Muska i czekać na nowości – mając oczywiście w pamięci, że miliarder nie jest w swoich osądach i decyzjach najbardziej stałą osobą na świecie.

Pomimo zawirowań wygląda na to, że Elon Musk jednak kupi Twittera. Jak chciałby odmienić ten portal społecznościowy? Miliarder podzielił się właśnie pewną wizją. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →