fot. Lionel Bonaventure / AFP

Twitter wprowadzi opcję edytowania wpisów. Nastąpiły także zmiany w zarządzie


06 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na tę funkcjonalność użytkownicy Twittera czekają od dawna. Platforma wprowadzi opcję edytowania wpisów. Nowa mechanika jest już testowana.

Zmiany na Twitterze

Jeszcze w lipcu 2021 roku informowaliśmy o tym, że Twitter testuje funkcję przycisku „dislike”. Taka mechanika faktycznie pojawiła się jakiś czas temu na platformie. Pasek ze wszystkimi interakcjami został wzbogacony o strzałkę w dół, jednak działa to tylko w przypadku odpowiedzi do danego tweeta. Serwis testował także, podobne do tych z Facebooka, reakcje na tweety. Opcja była testowana w Turcji, a jej dalsza przyszłość miała być uzależniona od reakcji na tę funkcję. Jak się teraz okazuje, portal może wkrótce przejść kolejną rewolucyjną zmianę w postaci dodania opcji edycji wpisów.

Jak możemy dowiedzieć się z tweeta, prace nad funkcją edycji wpisów trwają już od zeszłego roku. Teraz nowa, długo wyczekiwana mechanika wejdzie w fazę testów. Nie jest to jednak jedyna, duża zmiana, która dotknie Twittera. Zastanawiacie się, o co chodzi z ankietą, o której można przeczytać w powyższym wpisie?

Elon Musk wkracza do akcji

Miliarder Elon Musk, prezes Tesli i SpaceX, został największym udziałowcem w Twitterze. Musk zakupił 9.2% udziałów i stanie się członkiem rady dyrektorów Twitter, Inc. Biznesmen tuż przed ogłoszeniem zakupu, utworzył w jednym ze swoich wpisów ankietę z jednym pytaniem: „Czy chcecie możliwość edycji tweetów?”.

Z przyjemnością informuję, że Elon Musk dołącza do naszego zarządu! Jest zarówno gorącym zwolennikiem, jak i zagorzałym krytykiem serwisu, czyli kimś, kogo potrzebujmy na Twitterze oraz w sali konferencyjnej, aby na dłuższą metę uczynił nas silniejszymi. Witamy Elon!

– napisał Parag Agrawal, prezes Twittera

Na tę funkcjonalność użytkownicy Twittera czekają od dawna. Platforma wprowadzi opcję edytowania wpisów. Nowa mechanika jest już testowana. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Zmiany na Twitterze Jeszcze w lipcu 2021 roku informowaliśmy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →