fot. Britta Pedersen

Elon Musk krytykuje serialowego „Władcę Pierścieni” od Amazona


06 września 2022

Podziel się newsem:

Elon Musk lubi sobie poddymić. Miliarder skrytykował na Twitterze nowy serial produkcji Amazon Studios – Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Elon Musk dolewa oliwy do ognia

Elon Musk lubi kontrowersyjne hot tejki i wiadomo to nie od dziś. Miliarder ma ciąg do podkręcania dram i tym razem dołączył do rzeszy internetowych purystów twórczości J.R.R. Tolkiena, przy okazji wymierzając pstryczka w nos swojemu rywalowi, Jeffowi Bezosowi. Musk skrytykował na Twitterze najnowszy serial Amazon StudiosWładca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Tolkien przewraca się w grobie.

Jak dotąd prawie każda męska postać jest tchórzem, fiutem albo tym i tym. Tylko Galadriela jest odważna, inteligentna i miła

– napisał Elon Musk.

Warto dodać, że zarówno SpaceX Elona Muska, jak i Blue Origin Jeffa Bezosa realizują dwie, niezależne od siebie misje kosmiczne, a obaj panowie w ostatnich latach byli najbogatszymi ludźmi na świecie.

Co krytykuje Elon Musk?

Pierwszy z pięciu zaplanowanych sezonów serialowego Władcy Pierścieni już trwa. Przed nami jeszcze sześć odcinków. Akcja produkcji Amazon Studios została umiejscowiona w Drugiej Erze Śródziemia, a więc na tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Widzowie zostali przeniesieni do czasów, gdy powstały wielkie moce, królestwa rosły do ​​chwały i popadały w ruinę, wątpliwi bohaterowie byli poddawani próbom, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, groził, że pokryje świat ciemnością. Poczynając od czasów względnego spokoju, serial podąża za gronem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które konfrontują się ze złem, jakie zawitało do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów – Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru i najdalsze zakątki mapy – te krainy i ci bohaterowie będą tworzyć spuścizny, które przetrwają długo po ich odejściu. W produkcji występują chociażby znani nam z Gry o Tron Robert Aramayo (jako młody Elrond) czy Joseph Mawle, zaś w roli młodej Galadrieli oglądamy Morfydd Clark.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – zobacz zwiastun

Elon Musk lubi sobie poddymić. Miliarder skrytykował na Twitterze nowy serial produkcji Amazon Studios – Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →