wikicommons

Elon Musk da właścicielom Wikipedii miliard dolarów. Pod jednym warunkiem


23 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Elon Musk zaoferował właścicielom Wikipedii miliard dolarów. Ma jednak pewien warunek: muszą zmienić nazwę swojej strony.

Elon żartowniś

Elon Musk to bez dwóch zdań jedna z najbardziej ekscentrycznych postaci popkultury. Żarty i dziwne zachowania są u niego na porządku dziennym, a mimo to miliarder wciąż potrafi zaskakiwać. Wiele z tych dziwnych historii pojawiło się w jego biografii, autorstwa Waltera Isaacsona. W przypadku Muska jednak biografia nigdy nie jest tak naprawdę w 100% aktualna, bo codziennie miliarder raczy nas nowymi dziwactwami. Najnowsza z nich dotyczy Wikipedii. Musk zaoferował właśnie właścicielom wielkiej internetowej encyklopedii, że da im miliard dolarów. Ma jednak warunek. Muszą zmienić nazwę strony na… Dickipedia.

Jak widać, miliardera trzymają się żarty. I to raczej z gatunku tych dość prymitywnych. Po opublikowaniu przez Muska propozycji, jeden z użytkowników X-a (daw. Twitter) zasugerował, by właściciele Wikipedii zmienili nazwę tylko na chwilę, a potem od razu wrócili do starej. Jednak nie z Elonem te numery! Nowa nazwa musiałaby funkcjonować minimum rok. Póki co właściciele Wikipedii nie odnieśli się do propozycji właściciela SpaceX. Ciężko nam jednak uwierzyć, że ją przyjmą. Bo co do tego, że propozycja Muska jest poważna, nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Tweet Elona Muska skierowany do Wikipedii

Elon Musk zaoferował właścicielom Wikipedii miliard dolarów. Ma jednak pewien warunek: muszą zmienić nazwę swojej strony. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Elon żartowniś Elon Musk to bez dwóch zdań jedna […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →