materiały prasowe

“Elden Ring” z nowym zwiastunem. Deweloperzy prezentują mechaniki


22 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery Elden Ring. Z tej okazji deweloperzy ze studia FromSoftware oraz wydawcy gry podzielili się zwiastunem, w którym prezentują mechaniki rozgrywki.

Elden Ring na sześciominutowym zwiastunie

Na oficjalnym kanale YouTube wydawcy Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, ukazał się kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji FromSoftware. Film trwa ponad sześć minut, a w jego trakcie twórcy gry pokazują mechaniki rozgrywki, historię cyfrowego świata oraz eksplorację.

Zobacz: Dying Light 2 zasypany negatywnymi ocenami z powodu braku włoskiego dubbingu

Gra zadebiutuje w piątek 25 lutego na komputerach stacjonarnych oraz na ostatnich dwóch generacjach konsol, tj. PlayStation 5 i PlayStation 4 oraz Xbox Series X i Xbox One. Elden Ring zaoferuje rodzimym graczom rozgrywkę w wersji angielskiej lub polskiej (w tym wypadku wyłącznie z napisami). Polskim wydawcą gry jest Cenega.

Elden Ring – najnowszy trailer

Na Ziemiach Pomiędzy, rządzonych przez królową Marikę Wieczną, doszło do rozbicia Eldeńskiego Kręgu – źródła życia Złotego Drzewa. 
Będące w połowie bogami dzieci Mariki zapragnęły odłamków zniszczonego Kręgu, zwanych Wielkimi Runami. Nowo pozyskana moc sprowadziła na nich jednak szaleństwo, doprowadzając do wojny – Roztrzaskania. Wojny oznaczającej porzucenie przez Wyższą Wolę. 
Przewodnictwa łaski doświadczą teraz zmatowieńcy, którzy wcześniej zostali pozbawieni dobrodziejstw złota i wygnani z Ziem Pomiędzy. 
Ty, co żyjesz mimo śmierci! Choć dawno temu opuściła cię łaska, ruszaj ku Ziemiom Pomiędzy przez spowite mgłą morze, aby stanąć przed Eldeńskim Kręgiem. 
I zostać Eldeńskim Władcą. 

– czytamy na stronie wydawcy.

Nie wszyscy gracze będą w stanie odpalić produkcję FromSoftware

W zeszłym tygodniu twórcy gry podzielili się także oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Jak się okazało, nie każdy posiadacz komputera będzie mógł cieszyć się Elden Ring. Właściciele starszych sprzętów mogą mieć problem z płynnym uruchomieniem gry.

Minimalne wymagania Elden Ring

  • Procesor: Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 3 3300X
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 3 GB lub Radeon RX 580 4 GB
  • Miejsce na dysku: 60 GB
  • System: Windows 10

Rekomendowane wymagania Elden Ring

  • Procesor: Intel Core i7-8700K lub AMD Ryzen 5 3600X
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1070 lub Radeon RX Vega 56
  • Miejsce na dysku: 60 GB
  • System: Windows 10/11
elden ring
okładka gry Elden Ring, FromSoftware, wyd. Bandai Namco Entertainment, pol. wyd. Cenega S.A. 2022

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery Elden Ring. Z tej okazji deweloperzy ze studia FromSoftware oraz wydawcy gry podzielili się zwiastunem, w którym prezentują mechaniki rozgrywki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →