Mauricio Santana/Getty Images

Doja Cat z nowym, elektryzującym singlem. Sprawdź “Vegas”

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy track Doji Cat pochodzi z soundtracku nadchodzącego filmu biograficznego o Elvisie Presleyu. Zawiera sampel z legendarnego utworu Hound Dog, który Elvis scoverował. Sprawdź!

Doja Cat – Vegas (From the Original Motion Picture Soundtrack ELVIS)

Film w reżyserii Baza Luhrmanna, z którego pochodzi piosenka, zadebiutuje w kinach już tego lata. W soundtracku pojawi się także Kacey Musgraves, wykonująca cover Can’t Help Falling In Love With You Elvisa Presleya. W projekcie wystąpią aktorzy tacy, jak Austin Butler, Tom Hanks, Dacre Montgomery, Olivia DeJonge czy Maggie Gyllenhaal. Zwiastun obejrzycie poniżej.

ELVIS | Official Trailer

Vegas to pierwszy muzyczny ruch Doji Cat od lutego, kiedy to artystka wystąpiła gościnnie u Tygi w numerze Freaky Deaky. Oprócz tego w sieci ukazywały się snippety kooperacji raperki z Post Malonem. Ich wspólne tracki mają się ukazać na jego nadchodzącym albumie Twelve Carat Toothache.

Ostatnie studyjne wydawnictwo Doji, Planet Her, wyszło w zeszłym roku. Otrzymała nagrodę Grammy w kategorii Best Pop/Group Performance za kawałek z SZAKiss Me More, pochodzący z tego albumu.

Doja Cat – Planet Her – tracklista

1. Woman
2. Naked
3. Pay Day feat. Young Thug
4. Get Into It (Yuh)
5. Need To Know
6. I Don’t Do Drugs feat. Ariana Grande
7. Love To Dream
8. You Right feat. The Weeknd
9. Been Like This
10. Options feat. JID
11. Ain’t Shit
12. Imagine
13. Alone
14. Kiss Me More feat. SZA
15. You Right – Extended feat. The Weeknd
16. Up And Down
17. Tonight feat. Eve
18. Ride
19. Why Why feat. Gunna

Planet Her – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Cardi B pobiła kolejny rekord albumem Invasion Of Privacy – każda z piosenek pokryła się platyną

Nowy track Doji Cat pochodzi z soundtracku nadchodzącego filmu biograficznego o Elvisie Presleyu. Zawiera sampel z legendarnego utworu Hound Dog, który Elvis scoverował. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →