kadr z klipu do utworu „Woman" Dojy Cat

Biznes muzyczny nie tak kolorowy jak wygląda z zewnątrz? Doja Cat informuje o zakończeniu kariery


30 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jedna z najpopularniejszych postaci współczesnej sceny muzycznej, Doja Cat, zapowiedziała, a następnie potwierdziła zakończenie kariery muzycznej. Sprawdź szczegóły jej decyzji.

Czara goryczy przelana

Doja Cat jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek na świecie. Jej album Planet Her osiąga historyczne sukcesy sprzedażowe. Jednak sukces, jak widać, wymaga ogromnych poświęceń, a branża muzyczna nie rekompensuje niektórym włożonego trudu. O potencjalnym zakończeniu kariery przez Doję zrobiło się głośno w zeszłym tygodniu, gdy na swoim Twitterze weszła w dyskusję z fanami z Paragwaju, zawiedzionymi, że ta, gdy przebywała w tym kraju, nie wrzucała na swoje social media postów na ten temat. W pewnym momencie artystka nie wytrzymała i bardzo emocjonalnie zapowiedziała, że “ma dość”.

Dyskusja, w którą Doja Cat wdała się na swoim Twitterze

Pokłosiem tej dyskusji był kolejny tweet, sugerujący zakończenie kariery.

Doja Cat – Say So

Sytuacja pozornie pod kontrolą

Niedługo później Doja Cat przeprosiła za swoje słowa, co sprawiło, że fani, ale też dziennikarze muzyczni uznali, że ta chwila słabości nie przełoży się realnie na faktyczne zakończenie kariery przez artystkę. Portal audacy.com napisał wręcz newsa na ten temat, jednak Doja postanowiła szybko sprowadzić wszystkich na ziemię. Na stwierdzenie, że “być może jednak nie kończy kariery” odpowiedziała w swoim stylu:

Ciężko powiedzieć, jak zakończy się cała ta historia, ale jedno jest pewne. Odejście na emeryturę Dojy Cat byłoby ogromną stratą dla całego świata muzycznego.

Jedna z najpopularniejszych postaci współczesnej sceny muzycznej, Doja Cat, zapowiedziała, a następnie potwierdziła zakończenie kariery muzycznej. Sprawdź szczegóły jej decyzji. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Czara goryczy przelana Doja Cat jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →