fot. materiały prasowe

Doda w klubowo-emocjonalnej mieszance pełnej skrajności. Oto singiel „Melodia Ta”


07 lipca 2022

Podziel się newsem:

Doda powraca na muzyczne salony z nowym utworem – Melodia Ta. To zupełnie inna odsłona wokalistki, która skąpana jest w klubowych klimatach.

Nowy rozdział w karierze Dody

Dwudziestolecie pracy artystycznej Dody zostało domknięte koncertem jubileuszowym, który okazał się prawdziwym hitem. Wokalistka nie zwalnia jednak tempa, a nowy rozdział swojej muzycznej kariery otwiera singlem Melodia Ta, który zapowiada nam jej nową płytę.

Przeczytaj także: Doda i Maria Sadowska łączą siły w wyczekiwanym singlu Girls to buy

Doda
fot. materiały prasowe

Piosenka ta utrzymana jest w klubowo-tanecznej aranżacji, która ukazuje nam Dodę w nieodkrytych jeszcze klimatach. Jest to jednak kierunek, w którym konsekwentnie zmierza wokalistka.

Melodia Ta podkreśla również to, że w utworach skupionych wokół tanecznego klimatu nie zawsze ich pozytywność musi iść w parze z ciepłą warstwą liryczną. Sama piosenka jest bowiem przedstawieniem uczuć, jakie towarzyszą nam po przejściu trudnej miłości.

Doda przyzwyczaiła nas do gorzkich słów o trudnej miłości, łamiąc tym samym stereotypy o tym, że w muzyce dance musi towarzyszyć pogodna liryka. Tym razem do współpracy nad tekstem zaprosiła Bryskę. Doda znana jest z tego, że w swojej twórczości sięga po symbolikę i zaprasza słuchacza do swojego mistycznego świata. Czerwień – kolor namiętności, krwi, ale i zjawiskowych róż, które kojarzymy z miłością i darem. Wiele sprzeczności łączy jeden kolor, który ma wiele barw i kolców – tak jak w życiu Dody

– czytamy pod klipem wokalistki.

Wszystkie te sprzeczności Doda postanowiła więc połączyć w swoim nowym, intrygującym klipie, który już teraz dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych. Posłuchajcie sami!

Doda – Melodia Ta, posłuchaj!

Doda powraca na muzyczne salony z nowym utworem – Melodia Ta. To zupełnie inna odsłona wokalistki, która skąpana jest w klubowych klimatach. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Nowy rozdział w karierze Dody […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →