fot. Netflix

Dla Marcina Dorocińskiego żadna misja nie jest niemożliwa. Polski aktor wystąpi w hollywoodzkiej produkcji?


01 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Zdobywca Oscara, Christopher McQuarrie, pracuje obecnie nad dwiema częściami filmu Mission: Impossible jednocześnie. Niedawno pojawiły się przesłanki, że w przynajmniej jednej z produkcji wystąpi Marcin Dorociński.

Marcin Dorociński w hollywoodzkim hicie?

Serwis naekranie.pl donosi o kolejnym potencjalnym zagranicznym projekcie Marcina Dorocińskiego. Jak informuje portal, Christopher McQuarrie, reżyser Mission: Impossible 8, zaktualizował na Twitterze zdjęcie w tle. Jedną z osób na nim widocznych jest polski aktor.

Zobacz: Niebezpiecznie dżentelmeni – kryminał o młodopolskiej bohemie. W rolach głównych Tomasz Kot i Marcin Dorociński

Obecnie zdjęcia do Mission: Impossible Dead Reckoning – Part 2 trwają w Londynie. Według informacji podanych przez wspomniany portal, Dorociński również przebywa w stolicy Anglii, gdzie pracuje nad „jakimś” filmem. Na razie udział Marcina Dorocińskiego w Mission: Impossible 8 nie został oficjalnie potwierdzony. Premierę filmu zaplanowano na 2024 rok, a główną rolę ponownie odegra Tom Cruise.

marcin dorociński christopher mcquarrie
fot. zdjęcie w tle na Twitterze Christophera McQuarrie’ego

Dorociński dał się poznać zagranicznej publice w hicie Netflixa

23 października 2020 Netflix opublikował siedmioodcinkowy serial Gambit królowej, w którym główną rolę odegrała Anya Taylor-Joy. The Queen’s Gambit okazał się ogólnoświatowym hitem, który zdobył ponad trzydzieści nagród. Wśród nich znalazły się dwa Złote Globy w kategoriach Najlepszy serial limitowany lub film telewizyjny oraz Najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym.

W obsadzie serialu znalazł się również Marcin Dorociński. Polski aktor wcielił się w postać Vasilyja Borgova, rosyjskiego arcymistrza szachowego. Rosjanin był największym rywalem, z którym Beth Harmon musiała się zmierzyć. Oprócz Taylor-Joy i Dorocińskiego przed kamerą stanęli m.in. Chloe Pirrie, Matthew Dennis Lewis, Russel Dennis Lewis oraz Harry Melling.

Jak powstawał Gambit królowej

Zdobywca Oscara, Christopher McQuarrie, pracuje obecnie nad dwiema częściami filmu Mission: Impossible jednocześnie. Niedawno pojawiły się przesłanki, że w przynajmniej jednej z produkcji wystąpi Marcin Dorociński. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Marcin […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →