fot. Christopher McQuarrie

Marcin Dorociński potwierdził występ w filmach z serii „Mission Impossible”


23 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Marcin Dorociński pochwalił się kolejnym aktorskim osiągnięciem. Aktor wystąpi w filmie z serii Mission: Impossible u boku Toma Cruise’a.

Marcin Dorociński o udziale w Mission Impossible: „Jestem wzruszony”

Wczoraj w mediach społecznościowych Marcina Dorocińskiego pojawił się nowy wpis. W obszernym poście aktor podzielił się z fanami informacją, że zobaczymy go w dwóch hollywoodzkich produkcjach. Będą to nadchodzące odsłony serii Mission: Impossible. Aktor wyznał, że zanim otrzymał angaż do tej produkcji, wysłał tysiąc dwieście self tape’ów, które odrzucono. Przyznał także, że pierwsze nagranie było próbą otrzymania roli w Mission: Impossible – Ghost Protocol, co, jak wiadomo, aktorowi się nie udało.

Zobacz: Dla Marcina Dorocińskiego żadna misja nie jest niemożliwa. Polski aktor wystąpi w hollywoodzkiej produkcji?

Sukcesy nie przychodzą same, mają to do siebie, że długa droga do nich najczęściej okupiona jest wyrzeczeniami, porażkami, upadkami, rozczarowaniami. Pamiętam – kiedy zapytany o moje plany zawodowe – cicho i nieśmiało powiedziałam „chciałbym spróbować zagranicą”. Pamiętam również kąśliwe uwagi i lekceważące spojrzenia, ale pamiętam równie dobrze, że byli wokół mnie ludzie, które uwierzyli w moje marzenie chyba bardziej niż ja sam. Bo ja Marcin z Kłudzienka zawsze miałem z tym problem

– pisze aktor.

Pierwsze pogłoski o dołączeniu Dorocińskiego do obsady filmu z Tomem Cruise’em w roli głównej pojawiły się już w czerwcu. Wówczas spekulacje oparto o zdjęcie w tle na Twitterze Christophera McQuarrie’ego, reżysera filmu. Premierę Dead Reckoning Part One zaplanowano na 14 lipca przyszłego roku, natomiast Part Two na 28 czerwca 2024.

Dorociński w kolejnym serialu Netflixa

Zanim Marcin Dorociński dołączył do obsady kultowej serii, wziął udział w innym zagranicznym projekcie. Polak wystąpił w Gambicie królowej, który bił rekordy popularności na Netflixie. Na początku października aktor poinformował, że nie będzie to ostatnia produkcja streamingowego giganta, w której wziął udział. Dorociński niedługo pojawi się w drugim sezonie serii Wikingowie: Walhalla.

Marcin Dorociński pochwalił się kolejnym aktorskim osiągnięciem. Aktor wystąpi w filmie z serii Mission: Impossible u boku Toma Cruise’a. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Marcin Dorociński o udziale w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →