fot. 20th Century Fox

Poznaliśmy datę premiery filmu „Deadpool 3”. Hugh Jackman powróci jako Wolverine


28 września 2022

Podziel się newsem:

Takie wiadomości lubimy! Ryan Reynolds podzielił się krótkim filmem dotyczącym Deadpoola 3. Poznaliśmy datę premiery, jednak najważniejszą informacją jest to, że Hugh Jackman znów zagra Wolverine’a.

Deadpool i Wolverine znów się spotkają

Ni stąd, ni zowąd w mediach społecznościowych pojawiło się krótkie wideo dotyczące filmu Deadpool 3. O tym, że pyskaty najemnik trafi do Marvel Cinematic Universe, wiadomo było już od dawna. Disney zakupił Foxa, przejmując jednocześnie prawa do tej postaci. Wielu zastanawiało się, jak i kiedy przebiegnie wprowadzenie Wade’a Wilsona do popularnej franczyzy. Jak sarkastycznie zapowiedział Ryan Reynolds, twórcy nic specjalnego jeszcze nie wymyślili, ale mają jedną niespodziankę. Hugh Jackman ponownie wcieli się w jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych X-MenówWolverine’a! Sprawdźcie krótką, humorystyczną zapowiedź filmu:

Deadpool 3 wejdzie na kinowe ekrany 6 września 2024 roku. Film wyreżyseruje Shawn Levy, twórca takich obrazów, jak Free Guy, Noc w muzeum i Stranger Things. W obsadzie znaleźli się jak dotąd jedynie Ryan Reynolds i Hugh Jackman.

Poznaliśmy datę premiery filmu „Deadpool 3”. Hugh Jackman powróci jako Wolverine
logo filmu Deadpool 3

Premiera Deadpoola 3 = rekord Hugh Jackmana

Deadpool zadebiutował na dużym ekranie w 12 lutego 2016 roku, zaś już w maju 2018 roku mogliśmy oglądać drugą część. Wolverine z kolei jest z nami od 2000 roku, a jedynym aktorem, który się w niego wcielał, był Hugh Jackman. Australijczyk zagrał popularnego Rosomaka w dziewięciu filmach: X-Men, X-Men 2, X-Men: Ostatni bastion, X-Men Geneza: Wolverine, X-Men: Pierwsza klasa, Wolverine, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, X-Men: Apocalypse oraz Logan: Wolverine.

Sprawdź także: Taron Egerton zagra nowego Wolverine’a?

Wraz z zapowiedzią Deadpoola 3 Jackman ma szansę odzyskać swój rekord Guinnessa jako aktor, który najdłużej wcielał się w jedną postać Marvela w filmach aktorskich. Obecnie, oficjalnie dzierżą go Tobey Maguire, Willem Dafoe oraz J.K. Simmons, ale warto mieć na uwadze, że sir Patrick Stewart ponownie zagrał Charlesa Xaviera w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu, co oznacza, że gra tę postać już od 22 lat.

Takie wiadomości lubimy! Ryan Reynolds podzielił się krótkim filmem dotyczącym Deadpoola 3. Poznaliśmy datę premiery, jednak najważniejszą informacją jest to, że Hugh Jackman znów zagra Wolverine’a. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →