fot. 20th Century Fox

Taron Egerton zagra nowego Wolverine’a?


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

Taron Egerton wyjawił, że jest już po rozmowie z Kevinem Feigem i innymi producentami wykonawczymi z Marvel Studios. Tematem był jego angaż w roli nowego Wolverine’a.

Taron Egerton zostanie mutantem?

Taron Egerton już od dawna jest jednym z fanowskich wyborów do roli mutanta Wolverine’a. Walijski aktor, który wcielił się w postać Eltona Johna w filmie Rocketman wyjawił, że już odbył w tej sprawie rozmowy z szefem Marvel Studios, Kevinem Feigem.

Wydaje mi się, że nie popełnię błędu, jeśli o tym powiem. Byłbym podekscytowany, ale również i nieco wystraszony. Hugh jest mocno utożsamiany z tą rolą i wiem, że ciężko byłoby komuś innemu zagrać Wolverine’a. Mam jednak nadzieję, że gdy temat powróci, dadzą mi szansę

– zdradził aktor,
Taron Egerton zagra nowego Wolverine'a?
fot. Samir Hussein

Jeśli faktycznie Taron Egerton otrzymałby angaż do roli Wolverine’a, nie byłby to pierwszy raz, kiedy grałby w ekranizacji komiksu. Aktor zyskał rozgłos dzięki głównej roli w filmie Kingsman: Tajne służby, który jest ekranizacją komiksu Marka Millara i Dave’a Gibbonsa o tym samym tytule. Kariera Egertona na dobrą sprawę może dopiero się rozkręcić, chociaż aktor zagrał już między innymi Robin Hooda czy właśnie Eltona Johna w filmie Rocketman. Za tę rolę otrzymał Złotego Globa oraz nominację do Oscara. Walijczyk promuje obecnie serial Czarny ptak, w którym zagrał również zmarły niedawno Ray Liotta. Premiera już 8 lipca.

Czarny ptak, zobacz zwiastun

Taron Egerton jak Hugh Jackman?

Jedynym aktorem, który jak dotąd wcielał się w rolę Wolverine’a w filmach, był Hugh Jackman. Australijczyk zagrał popularnego Rosomaka w dziewięciu filmach: X-Men, X-Men 2, X-Men: Ostatni bastion, X-Men Geneza: Wolverine, X-Men: Pierwsza klasa, Wolverine, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, X-Men: Apocalypse oraz Logan: Wolverine. Jackman przez długi czas dzierżył rekord Guinnessa jako aktor, który najdłużej wcielał się w jedną postać Marvela w filmach aktorskich. Rekord został jednak pobity przez Tobey’ego Maguire’a, Willema Dafoe i J.K. Simmonsa wraz z premierą filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. W momencie ustanowienia rekordu cała trójka wcielała się w swoje postacie przez 19 lat i 229 dni. Czy Taron Egerton będzie miał okazję pobić ten wynik?

Taron Egerton wyjawił, że jest już po rozmowie z Kevinem Feigem i innymi producentami wykonawczymi z Marvel Studios. Tematem był jego angaż w roli nowego Wolverine’a. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →