kadr z filmu „Wolverine: Logan”

Dieta Wolverine’a. Co je Hugh Jackman przygotowując się do roli w filmie „Deadpool 3”?


07 marca 2023

Podziel się newsem:

Hugh Jackman podzielił się swoim planem żywieniowym, który otrzymał od dietetyka pomagającego mu przygotować się do roli Wolverine’a.

Jak tu nabić 8 tysięcy kalorii?

Powrót Hugh Jackmana do roli Wolverine’a wywołał zachwyt fanów tej postaci. Dla aktora oznacza to jednak konieczność powrotu do dawnej formy. Jak przyznał w styczniu w rozmowie w The Late Show Stephena Colberta, jego dzienna dieta obejmuje około 5 tysięcy kalorii. Patrząc na tweeta, którego Jackman niedawno zamieścił, liczba ta podskoczyła już do 8 tysięcy. Na dietę składają się m.in.: czarny okoń (2000 kalorii), łosoś patagoński (2100 kalorii), dwa burgery z kurczaka (około 1000 kalorii każdy) i dwie polędwiczki z wysokiej jakości wołowiny (1100 kalorii każda). Cóż, na etapie „robienia masy” Hugh Jackman raczej nie może narzekać na przygotowania do roli Wolverine’a.

Zdjęcie diety Hugh Jackmana

Wielki powrót Wolverine’a

Powrót Hugh Jackmana do roli Wolverine’a był dość sporym zaskoczeniem. Aktor wcieli się w rolę legendarnego mutanta w filmie Deadpool 3. Będzie to jego powrót do tej postaci od 2017 roku. Prace nad trzecią częścią Deadpoola już trwają, a jej premiera jest planowana na 8 listopada 2024 roku. Film wyreżyseruje Shawn Levy, znany z takich produkcji jak Free Guy, Noc w muzeum i Stranger Things.  W zabawnej zapowiedzi projektu Ryan Reynolds zapowiedział, że twórcy nie wpadli jeszcze na pomysł jak włączyć jego bohatera do Marvel Cinematic Universe, ale przygotowali inną niespodzianką, którą właśnie był powrót legendarnego Wolverine’a.

Hugh Jackman podzielił się swoim planem żywieniowym, który otrzymał od dietetyka pomagającego mu przygotować się do roli Wolverine’a. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Jak tu nabić 8 […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →