Dawid Podsiadło zapowiada kolejną płytę – „Nie mam zamiaru odpoczywać” – wywiad


04 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dawid Podsiadło w wywiadzie dla Onet Rano zdradził, że już niedługo możemy spodziewać się od niego nowej muzyki. Prace ruszają po koncercie na Narodowym.

Dawid Podsiadło jako producent

Kilka dni temu premierę miał wyjątkowy teledysk do nowego singla Dawida PodsiadłoNajnowszy Klip. Promocja utworu jest ściśle powiązana z promocją filmu Nieznajomi, który do kin trafi już 27 września. Dawid Podsiadło zadebiutuje tym samym jako producent filmowy.

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip

Dawid Podsiadło w kinie i teatrze

W wywiadzie dla Onet Rano Podsiadło zdradza, że to nie będzie jednorazowa przygoda z kinem. Wokalista jest wielkim miłośnikiem tego formatu i zapowiedział, że w przyszłości będzie próbować swoich sił zarówno przed kamerą, jako aktor, jak i po drugiej stronie obiektywu jako producent, scenarzysta i reżyser.

Dawida interesują również deski teatru i tam również zamierza się pojawić. Ponadto artysta zdradził, że wziął już udział w jednym filmie jako tzw. cameo, jednak produkcja ta nie trafiła jeszcze do kin.

dawid podsiadło onet rano

Nowa płyta Dawida Podsiadło

To nie koniec niespodzianek od małomiasteczkowego piosenkarza. Podsiadło powiedział również w wywiadzie o swoich najbliższych planach muzycznych. Artysta nie zamierza odpoczywać i tuż po koncercie na Stadionie Narodowym, gdzie wystąpi z Taco Hemingwayem wchodzi do studia. Nowej płyty od Dawida możemy się spodziewać już w przyszłym roku!

Całość wywiadu z Dawidem Podsiadło w Onet Rano jest dostępna na serwisie YouTubie, zobaczcie!

Dawid Podsiadło w Onet Rano

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także