kadr z projektu „Lata dwudzieste”

Najlepsza platforma do promocji na świecie? Dawid Podsiadło rusza z kontem na TikToku


19 października 2022

Podziel się newsem:

Nie samą muzyką człowiek żyje. Znany ze swojego charakterystycznego poczucia humoru Dawid Podsiadło założył konto na TikToku. Sprawdźcie jego powitalne wideo!

Kolejna wielka gwiazda na TikToku

Kiedyś mówiło się półżartem, że jeśli nie ma cię na Facebooku, to tak jakbyś nie istniał. W przypadku artystów podobna zależność zaczyna dosięgać TikToka. Platforma ta stała się niezwykle istotną formą promocji i już w zasadzie każdy zdecydował się na założenie na niej konta. Przyszedł czas także na Dawida Podsiadłę. Znany ze swojego specyficznego i bardzo charakterystycznego poczucia humoru muzyk przywitał się z użytkownikami platformy w bardzo typowym dla siebie stylu. Mamy przeczucie, że konto autora Lat dwudziestych może stać się prawdziwym TikTokowym hitem. A mówiąc o Latach dwudziestych, czwarta płyta Dawida Podsiadły już za pasem!

Powitalny film Dawida Podsiadły na TikToku

@official_dawid_podsiadlo Cześć tu Dawid! #dawidpodsiadlo #latadwudzieste ♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono – moshimo sound design

Dawid Podsiadło zaprasza w Lata dwudzieste

Najnowszy, długo wyczekiwany krążek Dawida Podsiadły już w najbliższy piątek, 21 października! Artysta kazał na następcę Małomiasteczkowego czekać nam aż cztery lata. Poznaliśmy już wszystkie szczegóły – okładkę, tracklistę, a także listę gości. Ponadto usłyszeliśmy już dwa utwory z albumu: To co masz Ty! oraz POST. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na premierę, która z pewnością zawładnie nie tylko muzycznym środowiskiem, ale całym polskim internetem na najbliższe kilka dni.

Tracklista i okładka płyty Lata dwudzieste

 1. WiRUS
 2. TAZOSy
 3. Halo
 4. Nie lubię Cię
 5. POST
 6. O czym śnisz? (feat. sanah)
 7. Blant
 8. To co masz Ty!
 9. D I A B L E
 10. mori
 11. millenium
 12. awejniak (feat. Nosowska)
 13. Szarość i Róż
Lata Dwudzieste
fot. materiały prasowe

Nie samą muzyką człowiek żyje. Znany ze swojego charakterystycznego poczucia humoru Dawid Podsiadło założył konto na TikToku. Sprawdźcie jego powitalne wideo! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →