Dawid Podsiadło i Julia Pietrucha ponownie razem w studiu

Podziel się newsem:

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające Dawida Podsiadło i Julię Pietruchę razem w studiu. Szykuje się kolejny wspólny utwór tego duetu?

Współpraca Dawida Podsiadło i Julii Pietruchy

Drogi Dawida Podsiadły i Julii Pietruchy przecinają się od wielu lat. Pamiętam dokładnie, jak Dawid zachwycał się muzycznym debiutem Julii w postaci albumu Parsley, którego zawartość prezentował w swojej audycji Podsiadówka w radiowej Czwórce.

Potem odbył się wyjątkowy koncert Julii Pietruchy w studiu radiowej Trójki, na który artystka zaprosiła właśnie Dawida. W piosence We care so much udało im się stworzyć jeden z najpiękniejszych duetów na polskiej scenie w ogóle.

Julia Pietrucha i Dawid Podsiadło – We care so much

Artyści szybko trafili razem do studia, gdzie powstał ich pierwszy wspólny utwór – Cole Hart, który trafił na reedycję drugiego albumu DawidaAnnoyance and Disappointment 2.0. Julia korzystała jeszcze potem z pomocy Dawida przy pisaniu tekstów do piosenek na swoją drugą płytę – Postcards from the Seaside.

Dawid Podsiadło i Julia Pietrucha – Cole Hart

Dawid Podsiadło i Julia Pietrucha spotkali się w studiu

Ostatnio muzyczne drogi artystów ponownie się złączyły. Na Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie przedstawiające Dawida i Julię pracujących razem w studiu Black Kiss Records, które… szybko zniknęło z profilu studia. W spotkaniu artystom towarzyszył również Olek Świerkot, gitarzysta współpracujący z Dawidem, Kortezem, czy Kaśką Sochacką. Prawdopodobnie tym razem chodzi o nowy album Julii Pietruchy. Miejmy nadzieję, że o efektach tego muzycznego spotkania przekonamy się już niedługo!

Julia Pietrucha i Dawid Podsiadło w studiu współpraca
Dawid Podsiadło i Olek Świerkot w Black Kiss Records

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające Dawida Podsiadło i Julię Pietruchę razem w studiu. Szykuje się kolejny wspólny utwór tego duetu? Współpraca Dawida Podsiadło i Julii Pietruchy Drogi Dawida Podsiadły i Julii Pietruchy przecinają się od wielu lat. Pamiętam dokładnie, jak Dawid zachwycał się muzycznym debiutem Julii w postaci albumu Parsley, którego zawartość prezentował […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.