Julia Pietrucha i Dawid Podsiadło na jednej scenie


31 sierpnia 2016

Podziel się newsem:

Julia Pietrucha wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Na scenie towarzyszył jej Dawid Podsiadło.

Dwie młode gwiazdy polskiej muzyki spotkały się na scenie Trójki w połowie lipca, a już w październiku ruszają w swoje trasy koncertowe – na razie osobne, ale śpiewanie razem wychodzi im tak dobrze, że wierzymy, że jeszcze nie raz wystąpią razem na scenie. Dawid dołączył do Julii, by wykonać utwór “We Care So Much” – jego ulubioną piosenkę z debiutanckiego albumu Parsley Julii.

Koncert Julii Pietruchy w studiu im. Agnieszki Osieckiej można obejrzeć na stronie Polskiego Radia. Wspólny występ Julii i Dawida znajdziecie w 31 minucie nagrania.

Subtelne piosenki Julii w balladowym klimacie, z elementami folku i wiodącymi dźwiękami ukulele, podbiły serca słuchaczy, którzy wykupili cały nakład samodzielnie wydanej przez piosenkarkę płyty. Sama artystka mówi: “To album pełen ulotnych chwil mojego życia, słów, które nie chciały pozostać niewypowiedziane i melodii, które udało mi się uchwycić, spisać na odwrocie kartki scenariusza, w poplamionym zeszycie, gdzieś na kolanie, podczas przystanku w długiej podróży”.

Sprawdź także:
Dawid Podsiadło ogłasza jesienną trasę koncertową… po włosku

Julia Pietrucha wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Na scenie towarzyszył jej Dawid Podsiadło. Dwie młode gwiazdy polskiej muzyki spotkały się na scenie Trójki w połowie lipca, a już w październiku ruszają w swoje trasy koncertowe – na razie osobne, ale śpiewanie razem wychodzi im tak dobrze, że wierzymy, że jeszcze nie raz wystąpią razem […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
Julia Pietrucha, Poznań - 75 PLN
Biletomat.pl
Dawid Podsiadło, Warszawa - 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →