Dwupłytowa reedycja ostatniej płyty Dawida Podsiadło


29 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Annoyance and Disappointment po liftingu – z dodatkową płytą i nową okładką. Reedycja ostatniego albumu Dawida Podsiadło ukaże się 21 października.

Mało wam rozdrażnienia i rozczarowania w życiu? Dawid Podsiadło ma coś dla was, wraz z reedycją płyty, która już teraz ma status podwójnej platyny i wciąż utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Dwupłytowa reedycja albumu Annoyance and Disappointment zawiera 5 piosenek z wersji deluxe, 3 zupełnie nowe utwory, w tym duet z Julią Pietruchą, 6 remiksów czołówki polskich twórców gatunku i nową wersję “Nieznajomego” z debiutanckiej płyty. Projekt będzie promował nowy singel i teledysk.

Trasa jesienna, zaplanowana od 22 października (19 koncertów!), jest już także w dużej części wyprzedana. Młody artysta został też doceniony przez Akademię ZPAV, która przyznała trzy nominacje za album, utwór oraz teledysk roku.

image001

Dawid Podsiadło – Annoyance and Disappointment 2.0 – tracklista:

CD1
1. Sunlight (Intro)

2. Forest

3. Block

4. Pastempomat

5. Byrd

6. Cashew/161644

7. W dobrą stronę

8. Bela

9. Eight

10. Son of Analog

11. Where Did Your Love Go?

12. Focus

13. Four Sticks

CD2

1. DBIB
2. Lugosi

3. Vile

4. Project 19

5. Ms. Mary McAdams

6. Cohle Heart feat. Julia Pietrucha
7. Tapety

8. Barricade Me

9. Eight (RMX Sambor)

10. Bela (RMX Czarny HiFi)

11. Pastempomat (RMX Steve Nash)

12. Block (RMX Webber)

13. Eight (RMX Kuba Karas)

14. Block (RMX KAMP!)

15. Nieznajomy 2.0

Sprawdź także:
Bogusław Linda w teledysku Dawida Podsiadło

Annoyance and Disappointment po liftingu – z dodatkową płytą i nową okładką. Reedycja ostatniego albumu Dawida Podsiadło ukaże się 21 października. Mało wam rozdrażnienia i rozczarowania w życiu? Dawid Podsiadło ma coś dla was, wraz z reedycją płyty, która już teraz ma status podwójnej platyny i wciąż utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →