Bogusław Linda w teledysku Dawida Podsiadło


22 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło dołączył do projektu “Rób w to co wierzysz”, którego patronem jest producent znanej whisky. Efekt to teledysk do premierowej piosenki “O drodze do”, w którym wystąpił Bogusław Linda.

Dawid Podsiadło mówi, że teledysk, w którym gościnnie pojawia się również Sokół, to “historia o tym, żeby cały czas podążać do przodu i skupiać się nie tylko na celu, ale przede wszystkim osiąganiu przyjemności z samej drogi”.

– W tym duchu zrealizowaliśmy teledysk w którym wystąpił legendarny Bogusław Linda. Tak tak – ten Bogusław Linda. Całość jest kontynuacją projektu “Rób to w co wierzysz”, w ramach którego wspólnie z Wojtkiem Sokołem zrobimy Wam jeszcze kilka niespodzianek – napisał na Facebooku Dawid Podsiadło.

Tylu gości na trasie Dawida Podsiadło! Jest i Artur Rojek, i Nosowska, i Pezet…

Dawid Podsiadło dołączył do projektu “Rób w to co wierzysz”, którego patronem jest producent znanej whisky. Efekt to teledysk do premierowej piosenki “O drodze do”, w którym wystąpił Bogusław Linda. Dawid Podsiadło mówi, że teledysk, w którym gościnnie pojawia się również Sokół, to “historia o tym, żeby cały czas podążać do przodu i skupiać się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →