Tylu gości na trasie Dawida Podsiadło! Jest i Artur Rojek, i Nosowska, i Pezet…


14 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło zdradził, jakich wykonawców gościć będzie podczas swojej jesiennej trasy Andante Cantabile. To prawdziwa plejada gwiazd polskiej muzyki!

“Wiem, że czekaliście na ten dzień. Otóż ten dzień nadszedł. Mówię Wam, jacy wspaniali goście zgodzili się uczestniczyć w trasie Andante Cantabile” – zwrócił się od swoich fanów Dawid Podsiadło na Facebooku.

Jesienna trasa Dawida Podsiadło zbliża się wielkimi krokami. To wydarzenie o sporym rozmachu – w kalendarzu znalazło się czternaście miast, a koncerty odbędą się w wyjątkowych wnętrzach największych sal koncertowych, teatrów i filharmonii.

Jakby tego było mało, Dawid zaprosił na scenę czternastu wyjątkowych, polskich artystów: Artura Rojka, Julię Marcell, Julię Pietruchę, Katarzynę Nosowską, Korteza, Natalię Nykiel, Melę Koteluk, Miuosha, Organka, Pezeta, Piotra Ziołę, Tego Typa Mesa, Tomka Makowieckiego i Y z Bokki.

Dawid postanowił jednak nie zdradzać, którzy artyści pojawią się na konkretnych koncertach, “żeby podsycić atmosferę, żeby wchodząc do miejsca, w którym odbędzie się koncert cały czas w środku buzowała myśl: Ciekawe kto jest dzisiaj gościem… O, ale ten Dawid normalnie zbudował napięcie“.

Wiadomo jednak, że naprawdę wyjątkowy będzie koncert na Torwarze: na scenie nie będzie pojedynczego gościa, ale “SIEDMIOKROTNIE zwiększona reprezentacja”.

Bilety na koncert Dawida Podsiadło w Warszawie na Torwarze dostępne są na Biletomat.pl.

Sprawdź także:
Julia Pietrucha i Dawid Podsiadło na jednej scenie

Dawid Podsiadło zdradził, jakich wykonawców gościć będzie podczas swojej jesiennej trasy Andante Cantabile. To prawdziwa plejada gwiazd polskiej muzyki! “Wiem, że czekaliście na ten dzień. Otóż ten dzień nadszedł. Mówię Wam, jacy wspaniali goście zgodzili się uczestniczyć w trasie Andante Cantabile” – zwrócił się od swoich fanów Dawid Podsiadło na Facebooku. Zobacz także Posłuchajcie tych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →