kadr z teledysku „Ja i Ty”

Dawid Artysta zawładnie Imperium. Razem z Antonym Escą i Vłodarskim twórca wystąpi w Bolesławcu


22 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Współautor takich hitów, jak Pakuje Walize i Kocimiętka, Dawid Artysta, wystąpi niedługo w Bolesławcu. Obok niego pojawią się także Antony Esca i Vłodarski.

Dawid Artysta w Bolesławcu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Dawid Artysta przychodzi z odpowiedzią dla mieszkańców Dolnego Śląska, którzy nie mają pomysłu, jak zakończyć lato przed powrotem do szkoły. W sobotę, 3 września twórca wraz z Antonym Escą i Vłodarskim odwiedzą klub Imperium w Bolesławcu przy ul. Gdańskiej 29.

Zobacz: BUHAJKLAN, czyli nowi zawodnicy INTERNAZIOMALI, pokazują, że Młody ma to razem z Żabsonem i Waimą

Start imprezy zaplanowano na 23:00. Wydarzenie odbędzie się jako High School Party, a upoważnieni do wstępu będą wszyscy powyżej szesnastego roku życia. Wejściówki na imprezę z Dawidem Artystą w klubie Imperium znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępna jest pierwsza z trzech pul. Każda z nich różni się ceną, a ich liczba jest ograniczona, tak więc lepiej nie zwlekać z zakupem!

dawid artysta bolesławiec
Dawid Artysta w Bolesławcu, fot. materiały prasowe

Kolekcja hitów Dawida

Największym przebojem, który współtworzył Dawid, jest PAKUJE WALIZE w ramach Vibe House Club. Teledysk do wspomnianego utworu obejrzano już blisko szesnaście milionów razy. Prawie osiem milion odsłon zebrał klip do singla Kocimiętka (w ogień) stworzony wespół z Vłodarskim. Na kanale Artysty do tej pory pojawiły się jeszcze trzy inne piosenki: Santana, PAPI oraz najświeższa premiera – Ja i Ty. Klip w dzień od premiery zebrał aż trzydzieści siedem i pół tysiąca viewsów.

Dawid Artysta & Vłodarski – Ja i Ty

Inną świeżą premierą, w której Artysta maczał palce, jest Melanżowy Tryb B.R.O. Stołeczny raper zaprosił autora Santany do występu na bicie Placcebo Beats. Piosenka na YouTube cieszy się dużym zainteresowaniem, zbliżając się do miliona odsłon.

Współautor takich hitów, jak Pakuje Walize i Kocimiętka, Dawid Artysta, wystąpi niedługo w Bolesławcu. Obok niego pojawią się także Antony Esca i Vłodarski. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →