kadr z teledysku "In Da Way"

Lil Pump zabrał pamiątki z Polski. Raper pokazał się w koszulce Legii Warszawa


18 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po występie na Clout Festivalu Lil Pump wyjechał z naszego kraju z powiększoną garderobą. Raper pokazał się na Instagramie w koszulce Legii Warszawa.

(L)il Pump pozdrawia z Hiszpanii

13 i 14 lipca w Expo XXI w Warszawie miała miejsce pierwsza edycja Clout Festivalu. Pierwszego dnia imprezy o północy na scenie pojawił się Lil Pump, przejmując scenę po Fivio Foreignie. Jak się okazało, raper wywiózł z Polski nie tylko koncertowe wspomnienia, ale również piłkarską koszulkę Legii Warszawa. Autor In Da Way pokazał się w barwach stołecznego klubu podczas spaceru po Fuengiroli w Hiszpanii.

Zobacz: Drake w mundurze Wojska Polskiego. Agencja Mienia Wojskowego komentuje

lil pump legia warszawa
screenshot z instastories Lil Pumpa

To nie pierwszy raz, kiedy amerykański raper pokazuje się w koszulce Legii. W 2018 roku barwy klubu założył The Game. W przypadku legendy z Compton, na plecach widniał dedykowany napis z numerem 45. Wcześniej, w trakcie tego samego koncertu, The Game miał na sobie bluzę z logotypem reprezentacji Polski w piłkę nożną.

Clout Festival 2022 był pełen niespodzianek

Clout Festival to pierwsza impreza w Polsce, która zaproponowała słuchaczom tak obszerną liczbę amerykańskich traperów. W zeszłym tygodniu, oprócz Lil Pumpa i Fivio Foreigna, koncerty zagrali m.in. Fat Nick, DaBaby i Jack Harlow. W trakcie imprezy doszło do sytuacji, których fani się nie spodziewali. Podczas występu Lil Pump zaprosił na scenę fana z niepełnosprawnością, by razem wykonać D Rose. Fragment z tego wydarzenia trafił na profil festiwalu.

Niespodziankę dla Polaków miał również Fivio Foreign. Amerykanin zagrał razem z Malikiem Montaną wspólny numer. Piosenka musiała powstać na początku lipca, kiedy prezes GM2L publikował stories na Instagramie, informujący o tym, że spotkał się z jednym z headlinerów Cloutu.

Po występie na Clout Festivalu Lil Pump wyjechał z naszego kraju z powiększoną garderobą. Raper pokazał się na Instagramie w koszulce Legii Warszawa. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →