Warszawski klub Chmury zdemolowany przez pseudokibiców


16 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

50 osób wtargnęło w nocy ze środę na czwartek do warszawskiego klubu Chmury, w którym przebywali kibicie Ajaxu Amsterdam. Miejsce zostało zdemolowane.

Skalę zniszczeń w klubie pokazuje nagranie, które w nocy na Facebooku opublikował Witold Grzybowski:

 

 

Jak informuje RMF24, osoby, które wtargnęły do klubu, ubrane były na czarno. Miały ze sobą kamienie, którymi powybijały szyby. Wrzuciły do środka race oraz obrzuciły nimi podwórko przed wejściem. Właściciel lokalu, Jakub Bukowski, mówi, że kibice Ajaxu znajdujący się w środku zabarykadowali się i próbowali nie wpuścić agresywnych osób do lokalu.

Napastnicy mieli na głowach kominiarki. Nie mieli klubowych emblematów. W ataku nikt nie ucierpiał. Sprawcy zniszczeń są poszukiwani przez policję. Właściciel klubu Chmury złożył już zawiadomienie o uszkodzenie mienia – straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

Seweryn Dmowski, dyrektor Legii Warszawa ds. mediów, napisał na Twitterze, że Legia potępia wszelkie formy przemocy i wandalizmu oraz zdecydowanie się od nich odcina.

 

 

źródło: RMF24

50 osób wtargnęło w nocy ze środę na czwartek do warszawskiego klubu Chmury, w którym przebywali kibicie Ajaxu Amsterdam. Miejsce zostało zdemolowane. Skalę zniszczeń w klubie pokazuje nagranie, które w nocy na Facebooku opublikował Witold Grzybowski: Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →