fot. materiały prasowe

Filipek łączy siły z Dawidem, Artystą, promując album “Gra na emocjach 2”


03 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Filipek prezentuje drugi singiel promujący album Gra na emocjach 2. Obok zawodnika QueQuality wystąpił Dawid, Artysta.

Filipek z kolejnym albumem

Pod koniec lipca na kanale QueQuality ukazał się drugi utwór zapowiadający sequel Gry na emocjach. Piosenkę Bierz co chcesz wyprodukował Jonatan, a obok Filipka wystąpił Dawid, Artysta znany m.in. z hitu Pakuje walize. Singlowi towarzyszy teledysk według scenariusza i reżyserii Łukasza Łukasiaka, wyprodukowany przez ekipę Hype Vision.

Filipek feat. Dawid, Artysta – Bierz co chcesz

Zobacz: Gra na emocjach powraca! Filipek prezentuje pierwszy singiel z Ruskimifajkami

Na razie promocja albumu oparta jest na singlach z gościnnymi zwrotkami. Przed Dawidem, Artystą reprezentant QueQuality zaprosił Ruskiefajki, która w tym roku wydała debiutancki album Gejsza. Utwór Nie chcę wiedzieć na YouTube zebrał ponad milion wyświetleń.

W oficjalnym sklepie wytwórni cały czas trwa przedsprzedaż albumu. Wersja deluxe, składająca się z dwóch płyt, będzie zawierać także autograf i stickery. W ofercie znalazł się także merch w postaci koszulki i czapki oraz pakiet z dyskografią rapera. Oprócz wersji deluxe QueQuality przygotowało premium box, w którym, oprócz wcześniej wspomnianych gadżetów, znajdują się:

  • brelok emoji
  • sweet & sour emoji drops – plastic QR card (dająca dostęp do niepublikowanych numerów, nagranych od czasów GNE 1)
  • VIP GNE 2 ticket (uprawniający do wstępu na prywatny koncert premierowy, który odbędzie się 1 października w Warszawie)

W nowych utworach Filipka słychać wyraźny progres muzyczny i osobisty. Na albumie pojawiają się zaskakujący goście oraz topowi producenci. Oprócz tytułowego krążka specjalne wydanie preorderowe oferuje drugi, dodatkowy album nagrany wspólnie z wokalistką Dianą Ciecierską

– zachęcają wydawcy.

Premierę płyty zaplanowano na wrzesień.

filipek gra na emocjach 2
okładka albumu Gra na emocjach 2, QueQuality 2022

Filipek wystąpi na Hip-Hop Festival Kadzielnia 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Na początku września, dokładnie w pierwszą sobotę miesiąca, w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach o 19:30 odbędzie się Hip-Hop Festival. Wśród występujących znajdują się m.in. Sokół, Juras oraz KaeN. W line-upie widnieją również zasłużone dla polskiego freestyle’u postaci, tj. Filipek, Koro i Bober. Listę artystów zamyka Łysy MW. Prowadzeniem festiwalu zajmie się Wujek Samo Zło. Wejściówki na koncert Filipka w Kadzielni znajdziecie na Biletomat.pl. Bilety podzielono na cztery kategorie, nie czekajcie z zakupem!

Filipek prezentuje drugi singiel promujący album Gra na emocjach 2. Obok zawodnika QueQuality wystąpił Dawid, Artysta. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Filipek z kolejnym albumem Pod […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →