Daria Zawiałow w live sesji VEVO


30 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Daria Zawiałow wzięła udział w wyjątkowej live sesji dla VEVO. Artystka zaprezentowała dwa utwory z albumu Helsinki - przebój Hej Hej oraz utwór Winter Is Coming.

Hej Hej podbija w ostatnich tygodniach stacje radiowe i najważniejsze listy przebojów w Polsce, a autorka tego hitu nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza nam nowych, muzycznych wrażeń

We współpracy z serwisem VEVO Daria Zawiałow wraz ze swoimi muzykami w składzie – Tomasz Kaczmarek, Michał Kush, Piotr Rubik, Tomasz Brzozowski i Łukasz Dmochewicz nagrała wyjątkową live sesję. Podczas niej zespół wspólnie wykonał najnowszy singiel Hej Hej.

Daria Zawiałow – Hej Hej

To jednak nie wszystko. Niespodzianką jest zarejestrowany również podczas sesji dla VEVO utwór Winter Is Coming, także pochodzący z najnowszej płyty Darii Helsinki. Artystka nie grała go jednak podczas swoich tras koncertowych, więc to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać jak prezentuje się na żywo.

Daria Zawiałow – Winter Is Coming

Oba utwory oraz powstałe do nich wideoklipy zarejestrowano w wyjątkowy sposób. Zostały nakręcone metodą mastershot – jednym, ciągłym nagraniem bez cięć i montażu. Podobną metodę mogliśmy obserwować przy okazji klipu to hymnu Orkiestry Męskiego Grania z 2019 roku Początek.

Daria Zawiałow – koncerty Helsinki Tour 2

Już niedługo Daria Zawiałow wyruszy w klubową trasę koncertową po całej Polsce. Będzie to kontynuacja koncertów z Helsinki Tour, jednak urozmaicona o wyjątkowe efekty świetlne i nowe utwory! Jakiś czas temu do trasy dołączyły kolejne miasta. Sprawdźcie, gdzie zagra artystka!

daria zawiałow koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także