fot. materiały prasowe

„Cześć widzowie”! Klocuch wydał świąteczny album z „kolendami


19 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Klocuch po raz kolejny zachwyca swoich fanów. Youtuber postanowił bowiem wydać album świąteczny, który jest zbiorem jego ulubionych kolęd.

Klocuch w świątecznym wydaniu

Klimat świąt powoli zaczyna zaglądać do naszych domów. Pachnące grzańce, dorodne mandarynki, wigilijne potrawy, a także błyszczące prezenty – to wszystko już za kilka dni. Nieodzownym elementem zbliżającego się Bożego Narodzenia są też… kolędy. Ten, kto chociaż raz nie kłócił się z zebraną przy stole rodziną o to, która świąteczna płyta powinna polecieć najpierw, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ale uwaga – w tym roku do kolędników dołączył mocny zawodnik. Czy Klocuch umili swoim najnowszym albumem rodzinny okres świąteczny? Czy będziecie mieli odwagę śpiewać jego wersje kolęd?

Przeczytaj także: Tajemniczy symbol z Cyberpunk 2077 znaleziony w next-genowym Wiedźminie 3

Klocuch kolędy
fot. YouTube

Najnowszy projekt słynnego i tajemniczego youtubera składa się z jego dwunastu ulubionych kolęd, które nie są jedynie solowymi aranżacjami. Razem z Klocuchem „śpiewają” bowiem takie legendy polskiej sceny muzycznej, jak Krzysztof Krawczyk, Andrzej Piaseczny, a także crème de la crème branży, czyli… Rafał Brzozowski. Wspólnego utworu obu panów możecie posłuchać poniżej:

Klocuch i Rafal Brzozowski: Pójdźmy wszyscy do stajenki:

Wszystkie utwory opatrzone są charakterystycznym głosem Klocucha, który przy okazji życzył swoim widzom Wesołych Świąt. Całego krążka możecie posłuchać TUTAJ. Jego tracklista prezentuje się następująco (pisownia oryginalna):

Tracklista albumu najpiekniejsze kolendy:

 1. bog sie rodzi
 2. kto wie
 3. pojdzmy wszyscy do stajenki – z rafal brzozowski
 4. coraz blizej swieta
 5. gdy sie chrystus rodzi
 6. przybiezeli do betlejem – z krzysztof krawczyk
 7. dyna dyna
 8. kolenda dwoch serc – z piasek
 9. swieta pod jemiola
 10. wsrod nocnej ciszy – z lewy golec
 11. wesolych swiat
 12. pada snieg – z kuba klawiter i mietczynski

Klocuch po raz kolejny zachwyca swoich fanów. Youtuber postanowił bowiem wydać album świąteczny, który jest zbiorem jego ulubionych kolęd. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →