Co wiemy o nowym albumie chillwagonu?


19 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

chillwagon od kilku dni znowu zalewa swoich fanów zakulisowymi materiałami ze wspólnego wyjazdu. Co w takim razie wiemy o nowym albumie supergrupy?

Pamiętniki z wakacji

chillwagon po raz kolejny, całym składem udał się na wspólny wyjazd, w celu finalizacji nadchodzącego albumu. Tym razem, supergrupa pod kierownictwem Borixona udała się do Grecji, gdzie w wynajętej willi powstają kolejne numery i teledyski.

Wszystko to, po raz kolejny jest oczywiście wyłapywane przez obiektyw kamery. Dzięki temu, poprzez publikowane codziennie vlogi, podobnie jak miało to miejsce podczas wyjazdu ekipy do Chorwacji, możemy zajrzeć za kulisy powstawania krążka. Poniżej znajdziecie playlistę ze wszystkimi nagranymi do tej pory vlogami chillwagonu.

chillwagon 2.0 – co wiemy o nowym albumie?

chillwagon 2.0
chillwagon 2.0 – okładka albumu

Drugi album chillwagonu swoją premierę będzie miał już 18 grudnia. Oprócz stale nagrywających pod szyldem ekipy raperów, usłyszymy także nowych członków: Szpaka i Busza. Być może na krążku pojawi się także Janusz Walczuk, który podczas wyjazdu zajmuje się mixem i masterem nowych numerów. Jednak nie chce mi się wierzyć, że nie rzucił na ten album żadnej zwrotki.

Dzięki udostępnionym do tej pory singlom i krótkim snippetom we vlogach, po drugim albumie chillwagonu możemy się spodziewać jeszcze grubszych bitów, niż miało to miejsce na pierwszym krążku. SecretRank, który odpowiada za całą oprawę muzyczną pracuje w pocie czoła, aby dostarczyć jak najświeższe produkcje od trapu, po drill.

Co najważniejsze, wraz z pierwszym vlogiem, wystartował także preorder chillwagon 2.0, który możecie zamawiać już z oficjalnej strony: chillwagon.pl. Do wyboru macie dwie opcje, z samym albumem, a także z wyjątkowym chest bagiem i trzema płytami. Obie wersje są limitowane, więc jeżeli chcecie mieć ten album na półce musicie się szybko decydować.

chillwagon chest bag

chillwagon od kilku dni znowu zalewa swoich fanów zakulisowymi materiałami ze wspólnego wyjazdu. Co w takim razie wiemy o nowym albumie supergrupy? Pamiętniki z wakacji chillwagon po raz kolejny, całym składem udał się na wspólny wyjazd, w celu finalizacji nadchodzącego albumu. Tym razem, supergrupa pod kierownictwem Borixona udała się do Grecji, gdzie w wynajętej willi […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.