chillwagonchallenge2 wystartowało! Sprawdźcie kto znalazł się w kolejnej odsłonie akcji


12 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

chillwagon rusza z drugą odsłoną swojej akcji rekrutacyjnej. W wyniku pierwszej edycji chillwagonchallenge do supergrupy dołączył Olsza. Kto tym razem zasili jej szeregi?

chillwagonchallenge2 – Liftoff! We have a liftoff

Obecna kondycja chillwagonu może pozostawiać wiele do życzenia. Nowe kawałki supergrupy założonej przez Borixona znacznie odstają od tego, co otrzymywaliśmy w pierwszym sezonie. Może nie tyle co odstają, a w zasadzie nie różnią się zbytnio od siebie.

Mam wrażenie, że do supergrupy kieleckiego rapera należy zbyt wielu podobnych stylistycznie raperów. chillwagonowi nie pomogło także zaskakujące dołączenie Szpaka, który w zasadzie nie wniósł nic nowego, oprócz wątpliwej jakości wersów.

chillwagon – huśtawka

Jednakże ten tekst nie jest o samym chillwagonie i formie jego poszczególnych członków, a o drugiej odsłonie ich akcji rekrutacyjnej. chillwagon to dalej potężna marka z ogromnymi zasięgami, która jest w stanie zapewnić swoim podopiecznym świetne warunki do rozwoju. Zdecydowanie największym wygranym pierwszej edycji chillwagonchallenge jest Olsza, który finalnie zasilił szeregi supergrupy.

Olszakumpel – kodeks marki

chillwagonchallenge2 – poznajcie uczestników akcji

Druga odsłona akcji co prawda została zapowiedziana przez Borixona w kwietniu, jednak oficjalnie wystartowała dopiero teraz. Na dedykowanych kanałach pojawiły się utwory aspirujących raperów. Od teraz, na socialach supergrupy codziennie będą udostępniane najciekawsze zgłoszenia.

Zdecydowanie do tych można zaliczyć chociażby obecność składu SOSO. Grupę możecie także kojarzyć z nazwy 2020, jednak gdy na rynku pojawił się label 2020, chłopaki zdecydowali się na szybki rebranding.

SOSO – Kosmiczny Track

Do tej pory na socialach grupy wyróżnieni zostali także TOMASZ, Dumle, DONIAS i GABRIEL. Jeżeli też chcecie spróbować swoich sił w chillwagonchallenge2 wystarczy, że numer, który udostępnicie będzie miał w tytule nazwę akcji, a przy nazwie Waszego kanału znajdzie się dopisek chillwagon.

TOMASZ – DNA

Dumle – CHILLWAGONCHALLENGE 2

DONIAS – 97 JOSHUA

GABRIEL – CHILLWAGONCHALLENGE2

Finał całej akcji, podobnie jak w zeszłym rok miał odbyć się na tegorocznym Polish Hip-Hop Festival. Jak jednak wiadomo, festiwal został przesunięty na 2021 rok. Jestem jednak przekonany, że Borixon i spółka wymyślą kreatywny sposób na zakończenie całej akcji.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.