fot. materiały prasowe

“Co robimy w ukryciu”, czyli najlepszy serial o wampirach w końcu wrócił


13 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Co robimy w ukryciu, sezon czwarty już jest. Wampiry ze Staten Island (i Guillermo) w wielkim stylu wracają na HBO MAX.

Co robimy w ukryciu, czyli strzeżcie się wampirów ze Staten Island

Przy całym szale na Stranger Things nieopatrznie mogła gdzieś umknąć informacja, że czwarty sezon What We Do In The Shadows już wylądował w streamingu. Nie, po Zmierzchu ludzie nie przestali mieć dość wampirów i wilkołaków, i tak, to wciąż temat pozostający na topie. Jeśli jeszcze dodać do tego, że ów projekt powstał na podstawie filmu Taiki Waititiego i Jemaine’a Clementa i odpowiada za niego ten drugi, mamy solidne argumenty za tym, żeby ten serial obejrzeć. A że odcinki są krótkie (20-30 minut), to mamy idealną propozycję do zbinge-watchingowania. A raczej taką by była, gdyby nie to, że odcinki wychodzą co tydzień. Ból, ból, ból.

Przeczytaj: Najstraszniejsze horrory – ranking TOP 30 z zacięciem naukowym

co robimy w ukryciu sezon 4 premiera
fot. materiały prasowe

Kiedy łowca wampirów jest u nich na służbie…

Czwarty sezon Co robimy w ukryciu, utrzymanej w konwencji mockumnetu czarnej komedii, będzie sobie liczyć dziesięć odcinków, a finał sezonu będzie mieć premierę na początku września. W Polsce serial można oglądać na HBO MAX.

W tym sezonie istotnym wątkiem okażą się rodzinne więzy Guillerma (Harvey Guillén) oraz jego pokrewieństwo z van Helsingiem. Jak poradzi sobie bohater, który od lat służy wampirom i marzy o przemianie w jednego z nich, kiedy do głosu dojdą obowiązki względem najbliższych?

Więcej uwagi zostanie również poświęcone Colinowi (Mark Proksch) – wampirowi energetycznemu, najmłodszemu z rezydentów Staten Island.

Co robimy w ukryciu | Season 4 Official Trailer | FX

Co robimy w ukryciu, sezon czwarty już jest. Wampiry ze Staten Island (i Guillermo) w wielkim stylu wracają na HBO MAX. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Co robimy w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →