materiały prasowe

Co robi Tom Cruise, by promować nadchodzący film z serii „Mission: Impossible”? Przemawia, stojąc na samolocie w trakcie lotu


06 września 2022

Podziel się newsem:

Tom Cruise po raz kolejny udowadnia, że niczego się nie boi. 60-latek promuje nadchodzącą część Mission: Impossible, ryzykując życie kilkaset metrów nad ziemią.

Siedzieć na koniu potrafi każdy. Stać na lecącym samolocie tylko Tom Cruise

Sposobów, by promować film, jest wiele. Wytwórnie sięgają po kampanie reklamowe, które opierają się na przedstawianiu kolejnych szczegółów produkcji, publikacji kilku zwiastunów czy wywiadów z gwiazdami danego tytułu. Tom Cruise postanowił jednak zrobić coś niespotykanego.

Zobacz: Tom Cruise najlepiej opłacanym aktorem Hollywood. W TOP 10 nie ma żadnej kobiety

Gwiazdor, który wkrótce wystąpi w kolejnej części Mission: Impossible, zareklamował produkcję w przestworzach. Aktor stanął na lecącym samolocie nad Kanionem rzeki Blyde w Republice Południowej Afryki. Cruise nie dość, że nie zamierzał zająć miejsca pasażera, to jeszcze przemawiał do kamery z sąsiedniego samolotu. Po chwili w kadrze pojawiła się jeszcze jedna maszyna, w której siedział Christopher McQuarrie, reżyser i scenarzysta filmu. Krótkie nagranie kończy się, kiedy 60-latek wraz z całą resztą wykonują ostry skręt i obniżają pułap.

Tom Cruise na samolocie

Co wiemy o kolejnym Mission: Impossible?

Na razie niewiele. Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One ma trafić na ekrany dopiero w przyszłym roku. Według planów w 2024 roku otrzymamy część drugą, jednak na jej temat również prawie nic nie wiadomo. Pewniakiem jest, że w filmie McQuarriego pojawią się nowe postaci. W maju opublikowano także oficjalny zwiastun produkcji. Będzie to pierwszy film z franczyzy od pięciu lat. Fallout trafił do kin w sierpniu 2018 roku, zyskując uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Film otrzymał m.in. Saturna w kategorii Najlepszy film akcji / przygodowy, a box office wyniosło ponad siedemset dziewięćdziesiąt milionów dolarów.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One – oficjalny zwiastun

Tom Cruise po raz kolejny udowadnia, że niczego się nie boi. 60-latek promuje nadchodzącą część Mission: Impossible, ryzykując życie kilkaset metrów nad ziemią. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →