fot. materiały prasowe

Co inspiruje Kanyego Westa? Poznaliśmy odpowiedź


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kanye West zamieścił na swoim Instagramie krótkie, aczkolwiek treściwe zdanie odpowiadające na pytanie, czym się inspiruje. Sprawdź szczegóły!

Co inspiruje Kanyego Westa?

Kanye West, za pośrednictwem swojego Instagrama, podzielił się złotą myślą dotyczącą inspiracji, pod którą najwyraźniej podpisuje się jako raper, producent i projektant mody. Maksyma głosi: Spójrzcie na dzieci… Spójrzcie na bezdomnych… Jako na największą inspirację dla wszystkich projektów. Komentarze pod postem od razu zalały interpretacje tego, co Kanye West miał na myśli i gdzie w jego twórczości można znaleźć inspiracje losem bezdomnych oraz dzieci na świecie. Najwięcej z nich sugerowało, że dzieci są „czyste” i w nieskażony problemami dorosłych sposób, patrzą na świat. A może Wy macie jakieś swoje typy dotyczące słów przytoczonych przez rapera?

Post z Instagrama Kanyego Westa

Na wojnie z adidasem

Wracając do bardziej przyziemnych aspektów życia Kanyego Westa, ostatnio wkroczył on na wojenną ścieżkę z firmą adidas. Oskarżył bowiem producenta odzieży o skopiowanie jego Yeezy i wypuszczenie pod nazwą Adilette 22. Pisał wówczas:

Mam już dosyć tego bezczelnego kopiowania. To jest wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wyrazić siebie, ale czują, że nie mogą tego zrobić, bo stracą kontrakt lub zostaną nazwani szaleńcami. Takie kopiowanie oznacza brak szacunku, jaki ludzie u władzy mają dla talentu.

Ostatnio natomiast stwierdził, że święto Yeezy Day ogłoszone przez adidas nie było z nim w żaden sposób konsultowane. Do 2015 roku Kanye współpracował z marką Nike, aż zmienił ją na adidas właśnie. Czy nadchodzi czas kolejnej zmiany? Niezależnie od tego, gdzie wyląduje Kanye, będzie bardzo łakomym kąskiem na rynku, patrząc na popularność butów marki Yeezy.

Kanye West zamieścił na swoim Instagramie krótkie, aczkolwiek treściwe zdanie odpowiadające na pytanie, czym się inspiruje. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →