kadr z serialu „Limitless with Chris Hemsworth”

Chris Hemsworth postanowił zrobić sobie przerwę od aktorstwa


20 listopada 2022

Podziel się newsem:

Chris Hemsworth zapowiedział przerwę od aktorstwa. Stało się to po tym, kiedy dowiedział się, że jest wyjątkowo narażony na zachorowanie na Alzheimera.

Genetyczne ryzyko

Chris Hemsworth, kojarzony przede wszystkim z roli Thora w uniwersum Marvela, pojawił się w nowej produkcji National Geographic. W dokumentalnym serialu zatytułowanym Limitless with Chris Hemsworth słynny aktor wyrusza na rozmaite misje, odwiedzając przeróżne miejsca na świecie. Założeniem Limitless jest odnalezienie rozwiązań, które pozwoliłyby żyć lepiej, zdrowiej i dłużej. Z pomocą czołowych naukowców Hemsworth podejmuje się więc wyzwań, które doprowadzą jego ciało i umysł do granic możliwości. Niestety – podczas kręcenia programu na jaw wyszła niespodziewana informacja. Testy, którym poddał się australijski aktor, ujawniły, że jest on genetycznie obciążony zwiększonym ryzykiem zachorowania na Alzheimera. Mowa tu o prawdopodobieństwie od 8 do 10 razy większym niż w przypadku przeciętnego człowieka.

Trailer serialu Limitless with Chris Hemsworth

Poświęcić czas rodzinie

Ta informacja skłoniła Hemswortha do zrewidowania swoich nawyków, a także najbliższych planów zawodowych, co sam przyznał w wywiadzie:

Teraz muszę więcej nad sobą pracować. Jeśli spojrzysz na profilaktykę Alzheimera, korzyścią z działań zapobiegawczych jest to, że wpływają one na resztę twojego życia. Kiedy masz predyspozycję do chorób serca, raka czy czegokolwiek, to w profilaktyce głównie chodzi o zarządzanie twoim snem, stresem, zmiana nawyków żywieniowych, ruch czy fitness. To wszystko rodzaj podobnych narzędzi, które muszą być stosowane w spójny sposób. (…) Ta wiadomość naprawdę wyzwoliła we mnie uczucie, które sprawiło, że chciałem wziąć trochę wolnego. I odkąd zakończyliśmy show, zacząłem kończyć też projekty, w które byłem zaangażowany. Wraz z końcem tego tygodnia domykam wszystko. Następnie wracam do domu i zamierzam wziąć długi urlop – odpocząć z moimi dziećmi i żoną.

Warto wspomnieć, że rzeczonymi produkcjami, które kończył kręcić Chris Hemsworth są kontynuacja filmu Tyler Rake: Ocalenie, a także nowy film z serii Mad Max zatytułowany Furiosa.

Chris Hemsworth zapowiedział przerwę od aktorstwa. Stało się to po tym, kiedy dowiedział się, że jest wyjątkowo narażony na zachorowanie na Alzheimera. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →