kadr z filmu „Star Trek”

Chris Hemsworth może powrócić do swojej roli w serii „Star Trek”


20 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Chris Hemsworth wyjawił, że chętnie powróciłby do roli George’a Kirka w trwającej obecnie serii rebootującej Star Trek.

Thor Kirk, czyli Chris Hemsworth w Star Treku

Chris Hemsworth na łamach Vanity Fair wyjawił, że chętnie powróciłby do swojej roli w serii Star Trek. Znany z roli Thora w Kinowym Uniwersum Marvela australijski aktor wcielił się w postać George’a Kirka, ojca kapitana Kirka. Zobaczyć go mogliśmy jedynie w filmie Star Trek z 2009 roku.

Był moment, kiedy prowadziliśmy rozmowy o filmie ze mną i Chrisem Pinem. Scenariusz był prawie ukończony, ale coś poszło nie tak i trzeba go było pisać od nowa. Gdyby J.J. Abrams do mnie jutro zadzwonił i powiedziałby, że on i Chris Pine chcą zrobić ten film, to bym się nie w ogóle nie wahał i przyjął propozycję

– powiedział Chris Hemsworth.

Nie wiadomo jednak, jak miałby przebiegać jego występ ze względu na fakt, że odegrał on ojca kapitana Kirka. Podróże w czasie i alternatywne uniwersa nie są jednak nowością w uniwersum Star Treka, więc jak najbardziej byłaby możliwość, aby Chris Hemsworth powrócił do roli George’a Kirka.

Powrót Chrisa Hemswortha w następnym filmie?

Obecna seria Star Trek trwa od 2009 filmu, a zapoczątkował ją film J.J. Abramsa. Jest ona jednocześnie rebootem i kontynuacją poprzedniej serii filmowej. Do tej pory ukazały się jeszcze dwie inne produkcje: W ciemność. Star Trek (2013) oraz Star Trek: W nieznane. Głównym bohaterem serii jest kapitan Kirk, dowódca kosmicznego statku U.S.S. Enterprise, który wraz z załogą przeżywa rozmaite przygody. W główną rolę wciela się obecnie Chris Pine.

Sprawdź także: Thor: miłość i grom z nowym zwiastunem. Christian Bale jako Gorr Rzeźnik Bogów

Zdjęcia do czwartego filmu z obecnej serii mają rozpocząć się dopiero pod koniec roku. Jak zapowiedział już reżyser J.J. Abrams, w produkcji zobaczymy dotychczasową obsadę (a więc pojawią się między innymi Pine, Zachary Quinto czy Karl Urban), ale również i nowe postacie, które mają pomóc zabrać serię Star Trek w rejony, których jeszcze nie eksplorowała. Czy to właśnie w tej produkcji mógłby pojawić się Chris Hemsworth?

Chris Hemsworth wyjawił, że chętnie powróciłby do roli George’a Kirka w trwającej obecnie serii rebootującej Star Trek. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Thor Kirk, czyli Chris Hemsworth […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →