“Chemtrails Over The Country Club” – nowy album Lany Del Rey nadchodzi


11 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lana Del Rey zapowiada nowe wydawnictwo. Teledysk do singla zwiastującego album Chemtrails Over The Country Club ukaże się już za chwilę!

Lana Del Rey zapowiada nowy album

Lana Del Rey zdaje się być ostatnio nie do zatrzymania i raz po raz zaskakuje nas nowymi, często niespodziewanymi premierami. Tak było z jej ostatnim albumem Norman Fucking Rockwell, czy audiobookiem z autorską poezją wokalistki – Violet Bent Backwards over the Grass.

Choć plotki o nowym albumie Lany krążyły po sieci już od dawna, a sama artystka zapowiadała nowe wydawnictwo już chwilę po premierze poprzedniego, dopiero teraz oficjalnie poinformowała, że jej ósma, studyjna płyta faktycznie nadchodzi. Krążek będzie nosić tytuł Chemtrails Over The Country Club.

Lana Del Rey Chemtrails Over The Country Club
Lana Del Rey – “Chemtrails Over The Country Club”, okładka albumu

Lana Del Rey – Chemtrails Over The Country Club, tracklista

Artystka podzieliła się już pełną tracklistą swojego nadchodzącego albumu, na której widnieje chociażby dobrze nam już znane Let Me Love You like a Woman. Z kolei całość prezentuje się następująco:

 1. White Dress
 2. Chemtrails over the Country Club
 3. Tulsa Jesus Freak
 4. Let Me Love You like a Woman
 5. Wild at Heart
 6. Dark but Just a Game
 7. Not All Who Wander Are Lost
 8. Yosemite
 9. Breaking up Slowly
 10. Dance till We Die
 11. For Free
Lana Del Rey Chemtrails Over The Country Club
Lana Del Rey – “Chemtrails Over The Country Club”, tracklista płyty

Lana Del Rey prezentuje nowy teledysk do singla z albumu Chemtrails Over The Country Club

Dodatkowo, w sieci pojawił się również pierwszy teledysk do singla zapowiadającego nowego wydawnictwo Lany Del Rey. Padło na tytułowy utwór Chemtrails Over The Country Club. Zobaczcie!

Lana Del Rey – Chemtrails Over The Country Club, data premiery albumu, preorder

Wraz z klipem poznaliśmy datę premiery nowego albumu Lany. Krążek o tym samym tytule co singiel ukaże się już 19 marca tego roku. Ekskluzywny preorder z merchem i gadżetami już teraz dostępny jest na oficjalnej stronie artystki. Nie przegapcie!

Lana Del Rey zapowiada nowe wydawnictwo. Teledysk do singla zwiastującego album Chemtrails Over The Country Club ukaże się już za chwilę! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Lana […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →