fot. YouTube

Cate Blanchett śmieje się z gustu muzycznego Margot Robbie. „Czy ktokolwiek lubi metal?”


16 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Cate Blanchett rozczarowała wielu fanów metalu swoim komentarzem w stronę Margot Robbie. W programie „Graham Norton Show” australijska aktorka zwróciła się do gwiazdy filmu Babilon z szyderczym pytaniem, „czy naprawdę lubi taką muzykę” po tym, gdy Robbie entuzjastycznie opowiedziała o swojej fazie słuchania heavy metalu.

Margot Robbie słucha metalu. Cate Blanchett: ktokolwiek to lubi?

W ostatnim odcinku Graham Norton Show na kanapie zasiadła m.in. aktorka Margot Robbie. Gwiazda filmu Babilon oraz nadchodzącej Barbie opowiadała gospodarzowi o swoim dorastaniu. Gospodarz programu BBC zapytał ją, czy przeżyła etap fascynacji gotycką subkulturą:

Nie wiem, czy byłam w pełni gotką. Za to byłam bardzo emo i słuchałam chyba tylko heavy metalu. Farbowałam włosy na czarno i obcinałam je tylko żyletką.… Więc tak, trochę jak gotka

– odpowiedziała aktorka Margot Robbie.

„Czy ktokolwiek w ogóle lubi heavy metal? Czy naprawdę to lubiłaś?” – zapytała siedząca obok niej Cate Blanchett. W odpowiedzi usłyszała od Robbie, że „naprawdę lubiła słuchać metalu” i „dalej lubi”. „Lubisz też monster trucki i tym podobne?” – zaśmiała się Cate.

Pamiętam, jak poszłam na koncert zespołu Slipknot i… w tym czasie grałam w Sąsiadach [popularnej australijskiej operze mydlanej – przyp. red.]. Nigdy nie podeszło do mnie tyle osób, co na koncercie Slipknota. To było niespodziewane

– kontynuowała Robbie i śmiała się z połączenia miłości do metalu i serialowego tasiemca.

Fani metalu zniesmaczeni komentarzami Cate Blanchett

Choć publiczność programu Grahama Nortona oraz inni goście byli rozbawieni dialogiem autralijskich aktorek, nie każdemu spodobało się szydzenie z heavy metalu. „Ten brak szacunku ze strony Cate Blanchett naprawdę mnie rozwalił. A zawsze wydawała się osobą z klasą i tolerancyjną osobą” – zauważył ktoś.

Cate Blanchett brzmi jak babcia, która myśli, że muzyka umarła wraz z Elvisem” – pisze inna. Czy komentarz Blanchett był aż tak boomerski? „Tzw. internauci nie mają już poczucia humoru” – zauważa jedna z osób na Twitterze. „Próbowała zażartować i po prostu nie wyszło”.

Jedno jest pewne – Robbie nie obraziła się na Cate za jej komentarz. W programie nawet przytuliły się, opowiadając, że wreszcie mogły się poznać, o czym marzyły od jakiegoś czasu.

Cate Blanchett rozczarowała wielu fanów metalu swoim komentarzem w stronę Margot Robbie. W programie „Graham Norton Show” australijska aktorka zwróciła się do gwiazdy filmu Babilon z szyderczym pytaniem, „czy naprawdę lubi taką muzykę” po tym, gdy Robbie entuzjastycznie opowiedziała o swojej fazie słuchania heavy metalu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →